​​Книжкова мапа Сміли

З нагоди Національного тижня дитячого читання та надихнувшись досвідом своїх колег-першокурсників, на пошуки своєї книжки та створення книжкової мапи Сміли вирушили студенти групи ХТ24. 

Під час своєї книжкової подорожі студенти мали змогу не тільки побувати в читальних залах, а й зазирнути в святая святих бібліотек  -  книжкові фонди. 

Першою гостинно розчинила перед дітьми двері «золотого фонду» завідувач бібліотеки  коледжу Козак Людмила Миколаївна.  Діти захоплено гортали багатотомний «Енциклопедичний словник» 1870-1920-х років випуску, переглядали  «Бібліотеку всесвітньої літератури» в 200 томах та 30-томник «Світової класики», а 30-томна «Американська енциклопедія» спонукала до вдосконалення англійської. А юних рукодільниць зацікавив «Український літопис вбрання».

Найближчою до коледжу була бібліотека-філія № 2.  У затишному приміщенні філії розмістилися дитячо-юнацький та дорослий абонементи. Бібліотекарі розповіли про можливості бібліотеки, про цікаві варіанти співпраці. Після інформативного спілкування студенти розбрелися між стелажами бібліотечного фонду, із захопленням роздивляючись книги різних жанрів та тем.

У Центральній міській бібліотеці ім.О.Журливої  студентам розповіли про найновіші літературні надходження, а також провели до величезного книжкового фонду із науково-популярною літературою, який налічує понад 15 тисяч екземплярів. Діти мали змогу обрати на свій смак і вподобання цікаве та корисне із нон-фікшн літератури. 

Пізнавально було й у дитячо-юнацькому абонементі, де бібліотекарі знайомили відвідувачів із популярними книжками, які користуються найбільшим попитом серед молоді. 

Закінчилася екскурсія унікальною локацією – книжковим хабом. Це місце стало справжнім відкриттям! Тут студенти дізналися, що в хабі не лише читають книги, а й організовують творчі майстер-класи: від малювання до плетіння. Також це простір для зустрічей із цікавими людьми, які надихають на розвиток і творчість. 

На завершення студенти завітали до місцевого книжкового магазину «Світоч», де на полицях їх чекала справжня феєрія книг: від класичних романів до сучасних бестселерів, від науково-популярних видань до захопливих детективів. Студенти знаходили на поличках прочитане, жваво ділилися враженнями, планували нові книжкові покупки. 

Екскурсія залишила яскраві враження й надихнула кожного на нові читання, адже ціллю мініподорожі був довгостроковий читацький проєкт із зарубіжної літератури.

фото: 
Українська