Опубліковано newsed сб, 23.04.2022 - 18:20
Дорогі колеги, наші студенти, батьки та шановні партнери, друзі нашого коледжу!
Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
Щиро вітаємо усіх зі Світлим Святом Великодня! Нехай з Великоднем настане наша Перемога та на нашій рідній землі запанує мир, спокій, добробут та щастя! Здоров'я та поміркованості, впевненості кожному у поступі життєвими дорогами. Нехай господня ласка зігріває, а любов Господа зійде світлим гостем в оселю кожного українця!
З повагою Дирекція коледжу
Українська
Розділ: