Принагідно нагадаємо, що партнерство з організації дуального навчання було закріплено відповідною угодою між сторонами і з 15 серпня студенти спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» долучилися до участі у цьому проєкті.
Насьогодні вже стала очевидною результативність такої форми здійснення освітнього процесу у подоланні розриву між теорією і практикою, навчанням і виробництвом, а також підвищенні якості підготовки молоді з урахуванням вимог сучасних роботодавців.
Враховуючи отриманий досвід, до участі в дуальному навчанні долучилися ще 14 здобувачів освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування», які до завершення семестру працюватимуть і навчатимуться безпосередньо на виробництві. Надалі, після нетривалого опанування основами теорії, на них чекатиме черговий етап дуального навчання. Загалом передбачається, що понад 60% навчального часу здобувачі освіти перебуватимуть на Миронівській птахофабриці, працюючи у якості стажерів з отриманням заробітної плати.
Задля створення максимально комфортних умов ПрАТ «Миронівська птахофабрика» забезпечила студентів безкоштовним житлом, робочим транспортом, гарячими обідами, спецодягом тощо. Тобто молодь користується усіма перевагами, які мають штатні співробітники підприємства.
Очікуємо, що дуальне навчання не тільки сформує у студентів стійкі практичні навички, а й навчить працювати в команді та взаємодіяти з командою.
Бажаємо здобувачам освіти успішно прокачати свої hard skills та soft skills.