Оберіть групу:
АКТ23
Кикоть О.М.
Понеділок
1
Інформатика
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
2
Математика
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
3
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
Кикоть О.В.
4
Вівторок
1
Українська література
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
2
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
4
Виховна година
Середа
1
Українська мова
Кулинич Н.І.
Кулинич Н.І.
2
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
4
Четвер
1
Математика
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
2
Українська література
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
Подобна О.П.
4
Фізична культура
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
П'ятниця
1
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
2
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
3
Захист України
Плюта О.І.
Плюта О.І.
4
АКТ22
Яковлєва С.В.
Понеділок
1
Електроніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
2
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
3
Метрологія
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
4
Вища математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
Вівторок
1
Електроніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
2
Авт.електропривод
Волощук А.М.
Волощук А.М.
3
Автоматика
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
Виховна година
Середа
1
Електроніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
2
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
4
Авт.електропривод
Волощук А.М.
Волощук А.М.
Метрологія
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
Четвер
1
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
2
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
3
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
Шимчук Л.М.
Сєразєєва В.В.
4
Вища математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.
Борщ В.М.
П'ятниця
1
Фізична культура
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
2
Математика
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
3
Алгоритмічні мови
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
Автоматика
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
АКТ21а
Волощук А.М.
Понеділок
1
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
2
СПЗ
Заславний В.В.
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
4
Автоматизація
Гнатенко О.О.
Гнатенко О.О.
Вівторок
1
Українська мова
Кулинич Н.І.
Кулинич Н.І.
2
ТАУ
Борщ В.М.
Борщ В.М.
3
Автоматизація
Гнатенко О.О.
Гнатенко О.О.
4
Виховна година
Середа
1
Автоматизація
Гнатенко О.О.
Гнатенко О.О.
2
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
3
СПЗ
Заславний В.В.
Заславний В.В.
4
Четвер
1
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
2
СПЗ
Заславний В.В.
Заславний В.В.
3
ТАУ
Борщ В.М.
Борщ В.М.
4
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
П'ятниця
1
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
2
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
3
Українська мова
Кулинич Н.І.
Кулинич Н.І.
4
АКТ20а
Мовчан С.В.
Понеділок
1
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
2
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
3
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
4
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
5
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
Вівторок
1
Економіка (СТФК)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
2
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
3
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
4
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
5
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
Середа
1
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
2
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
3
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
Економіка (СТФК)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
5
Економіка (СТФК)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
Четвер
1
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
2
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
3
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
4
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
5
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
П'ятниця
1
Програмне забезпеч.
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
2
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
3
Адміністрування
Заславний В.В.
Заславний В.В.
4
Мікропроц.системи
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
Комп. мережі
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
АКТ21б
Волощук А.М.
Понеділок
1
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
2
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
4
Вівторок
1
ТАУ
Борщ В.М.
Борщ В.М.
2
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
4
Виховна година
Середа
1
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
2
СПЗ
Заславний В.В.
Заславний В.В.
3
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
4
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
Четвер
1
СПЗ
Заславний В.В.
Заславний В.В.
2
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
4
ТАУ
Борщ В.М.
Борщ В.М.
П'ятниця
1
Комп.схемотехніка
Заславний В.В.
Заславний В.В.
2
Проектування
Мовчан С.В.
Мовчан С.В.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
4
АКТ20б
Мовчан С.В.
Понеділок
1
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
2
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
3
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
Вівторок
1
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
2
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
3
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
4
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
5
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
Середа
1
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
2
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
3
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
4
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
5
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
Четвер
1
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
2
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
3
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
4
Мікропроц.ситеми
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
Комп.мережі
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
П'ятниця
1
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
2
Економіка (дуальне)
Парахневич Л.В.
Парахневич Л.В.
3
Інф.-вим.компл.
Радзієвський Н.Є.
Радзієвський Н.Є.
4
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
5
Комп.-інтегр.технології
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
ХТ23
Васюра П.А.
Понеділок
1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
2
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
Кикоть О.В.
3
Українська мова
Демченко О.М.
Демченко О.М.
4
Вівторок
1
Математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
2
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
3
Українська література
Демченко О.М.
Демченко О.М.
4
Виховна година
Середа
1
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
2
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
3
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
4
Біологія
Подобна О.П.
Подобна О.П.
Четвер
1
Українська література
Демченко О.М.
Демченко О.М.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
3
Математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
4
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
П'ятниця
1
Захист України
Плюта О.І.
Плюта О.І.
2
Фізична культура
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
3
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
4
ХТ22
Бачмага С.С.
Понеділок
1
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
2
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
Загальна технологія
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
4
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
Вівторок
1
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
3
Загальна технологія
Васюра П.А.
Васюра П.А.
4
Виховна година
Середа
1
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
4
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Четвер
1
Осн.підпр.діяльності
Харченко Ю.А.
Харченко Ю.А.
2
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
3
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
4
Українська мова
Демченко О.М.
Демченко О.М.
П'ятниця
1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
2
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
3
Фізична культура
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
4
ХТ22 (11 клас)
Бачмага С.С.
Понеділок
1
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
2
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
Загальна технологія
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
4
Вівторок
1
Товарознавство
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
3
Загальна технологія
Васюра П.А.
Васюра П.А.
4
Виховна година
Середа
1
Історія державності
Сенько С.І.
Сенько С.І.
2
Технологія хліба
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
3
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
4
Аналітична хімія
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Бачмага С.С.
Васюра П.А.
Четвер
1
Осн.підпр.діяльності
Харченко Ю.А.
Харченко Ю.А.
2
Хімія (лекція)
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
3
Хімія (лабораторна)
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
4
5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.
Борщ В.М.
П'ятниця
1
2
3
4
КН23
Самко О.В.
Понеділок
1
Іноземна мова
Кикоть О.В.
Кикоть О.В.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
3
Математика
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
4
Вівторок
1
Зарубіжна література
Чужинова Т.П.
Чужинова Т.П.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
3
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
4
Виховна година
Середа
1
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
2
Українська література
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
4
Захист України
Плюта О.І.
Плюта О.І.
Четвер
1
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
2
Інформатика
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
3
Математика
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
4
Біологія
Подобна О.П.
Подобна О.П.
П'ятниця
1
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
2
Українська література
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
4
КН22
Зайцева І.А.
Понеділок
1
Фізична культура
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
2
Правознавство
Сенько С.І.
Сенько С.І.
3
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
4
Теорія алгоритмів
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
Вівторок
1
Аналіз і візуалізація
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
3
Математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
4
Виховна година
Середа
1
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
2
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
3
Комп'ютерна графіка
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
4
Операційні системи
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
Четвер
1
Математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
2
Дискретна матем.
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
4
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
5
Інформатика (11 кл.)
Борщ В.М.
Борщ В.М.
П'ятниця
1
Операційні системи
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
2
Теорія алгоритмів
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
3
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
Алгоритмізація
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
4
КТМ21
Строгецький В.В.
Понеділок
1
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
2
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
3
Основи САПР
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
4
Тех.оснащення
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
Вівторок
1
Основи обробки
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
2
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
3
Тех.оснащення
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
4
Виховна година
Середа
1
Тех.оснащення
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
4
Системи управління
Крупенко Я.С.
Крупенко Я.С.
Четвер
1
Основи обробки
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
2
Основи САПР
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
3
Системи ЧПК
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
П'ятниця
1
Системи управління
Крупенко Я.С.
Крупенко Я.С.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
3
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
4
КТМ20
Капустянська О.М.
Понеділок
1
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
Вівторок
1
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
2
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
3
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
4
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
5
КП Тех.маш.
Гоцька/Капустянська
Гоцька/Капустянська
Середа
1
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
2
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
3
Тех.основи CAD/CAM
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
Четвер
1
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
2
Тех.машинобудув.
Гоцька О.О.
Гоцька О.О.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
П'ятниця
1
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
2
Технологічні компл.
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
МАШ23
Борщ В.Г.
Понеділок
1
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
2
Інформатика
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
3
Біологія
Подобна О.П.
Подобна О.П.
4
Зарубіжна література
Кикоть О.В.
Кикоть О.В.
Вівторок
1
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
3
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
4
Виховна година
Середа
1
Українська література
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
2
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
3
Захист України
Плюта О.І.
Плюта О.І.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
Четвер
1
Інформатика
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
3
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
4
П'ятниця
1
Українська література
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
2
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
4
МАШ22
Відоменко В.В.
Понеділок
1
Допуски і тех.вимір.
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
2
Технічна механіка
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
3
Фізика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
4
Вища математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
Вівторок
1
Правознавство
Сенько С.І.
Сенько С.І.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
Волощук А.М.
4
Виховна година
Середа
1
Інженерна графіка
Гоцька О.О.
Чорна Ж.Л.
Гоцька О.О.
Чорна Ж.Л.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
3
Електротехніка
Волощук А.М.
Волощук А.М.
4
Допуски і тех.вимір.
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
Четвер
1
Технічна механіка
Капустянська О.М.
Капустянська О.М.
2
Математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
3
Техн.констр.матер.
Чорна Ж.Л.
Чорна Ж.Л.
4
П'ятниця
1
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
2
Історія України
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
3
Техн.констр.матер.
Чорна Ж.Л.
Чорна Ж.Л.
4
МД22
Демченко О.М.
Понеділок
1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
Гаража В.О.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
Вівторок
1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
3
Історія державності
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
4
Виховна година
Середа
1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
Гаража В.О.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
3
Візуалізація даних
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
4
Статистика
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
Четвер
1
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
3
Статистика
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
4
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
П'ятниця
1
Історія державності
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
3
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
4
МД21
Гаража В.О.
Понеділок
1
Логістика
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
2
Маркет.політ.комун.
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
Вівторок
1
Маркет.політ.комун.
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
2
Організація закупів.
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
3
Електронна комерція
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
4
Виховна година
Середа
1
Організація закупів.
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
2
Міжнар.маркетинг
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
3
Логістика
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Четвер
1
Маркет.політ.комун.
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
2
Логістика
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
3
Електронна комерція
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
4
П'ятниця
1
Міжнар.маркетинг
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
2
Маркетинг
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
4
МЕХ21
Строгецький В.В.
Понеділок
1
Системи управління
Крупенко Я.С.
Крупенко Я.С.
2
Монтаж
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
3
Технологія галузі
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
4
Основи САПР
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
Вівторок
1
Процеси і апарати
Чорний І.О.
Чорний І.О.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
3
Основи САПР
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
4
Виховна година
Середа
1
Процеси і апарати
Чорний І.О.
Чорний І.О.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
3
Монтаж
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
4
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
Четвер
1
Системи управління
Крупенко Я.С.
Крупенко Я.С.
2
Процеси і апарати
Чорний І.О.
Чорний І.О.
3
Монтаж
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
4
Тех.обладнання
Борщ В.Г.
Борщ В.Г.
П'ятниця
1
Технологія галузі
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
2
Українська мова
Яковлєва С.В.
Яковлєва С.В.
3
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
4
МЕХ20
Зінченко Т.П.
Понеділок
1
2
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
Вівторок
1
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
2
Техн.виготовлення
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
3
КП Тех.обладнання
Борщ В.Г.
Присяжний В.І.
Борщ В.Г.
Присяжний В.І.
4
Виховна година
Середа
1
Автоматизація
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
2
Тех.обладнання
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
3
Техн.виготовлення
Присяжний В.І.
Присяжний В.І.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
Четвер
1
Автоматизація
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
2
Автоматизація
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
П'ятниця
1
2
Автоматизація
Кикоть О.М.
Кикоть О.М.
3
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
4
Економіка
Орленко Л.Є.
Орленко Л.Є.
МТ22
Демченко О.М.
Понеділок
1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
Гаража В.О.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
3
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
4
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
Вівторок
1
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
3
Історія державності
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
4
Виховна година
Середа
1
Бухгалтерський облік
Гаража В.О.
Гаража В.О.
2
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
3
Правознавство
Сенько С.І.
Сенько С.І.
4
Статистика
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
Четвер
1
Історія України
Самко О.В.
Самко О.В.
2
Фінанси
Тарасюк В.В.
Тарасюк В.В.
3
Статистика
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
4
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
П'ятниця
1
Історія державності
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
2
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
3
Мікро-, макроеконом.
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
4
МТ23 + МД23
Бардадим А.Ю.
Понеділок
1
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
2
Зарубіжна література
Демченко О.М.
Демченко О.М.
3
Фізична культура
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
4
Вівторок
1
Історія України
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
2
Українська література
Демченко О.М.
Демченко О.М.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
4
Виховна година
Середа
1
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
2
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
3
Фізика
Строгецький В.В.
Строгецький В.В.
4
Громадянська освіта
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
Четвер
1
Історія України
Руденко Н.Б.
Руденко Н.Б.
2
Українська література
Демченко О.М.
Демченко О.М.
3
Інформатика
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
4
Хімія
Бачмага С.С.
Бачмага С.С.
П'ятниця
1
Математика
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
2
Захист України
Плюта О.І.
Плюта О.І.
3
Біологія
Подобна О.П.
Подобна О.П.
4
ОРГ21
Гаража В.О.
Понеділок
1
Маркетинг
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
4
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
Вівторок
1
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
2
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
3
Комерційне право
Харченко Ю.А.
Харченко Ю.А.
4
Виховна година
Середа
1
Маркетинг
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
3
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
Комерційне право
Харченко Ю.А.
Харченко Ю.А.
5
КР Організ.в-ва
Чубін/Гаража
Чубін/Гаража
Четвер
1
Маркетинг
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
2
Організація в-ва
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
3
Іноземна мова
Бардадим А.Ю.
Бардадим А.Ю.
4
Менеджмент
Гаража В.О.
Гаража В.О.
П'ятниця
1
Маркетинг
Чубін Т.К.
Чубін Т.К.
2
Основи психології
Юр'єва М.С.
Юр'єва М.С.
3
Українська мова
Олійник О.Л.
Олійник О.Л.
4
ПСК21
Сєразєєва В.В.
Понеділок
1
Вища математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
2
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
3
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
4
Чисельні методи
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
Вівторок
1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
2
Вища математика
Відоменко В.В.
Відоменко В.В.
3
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
4
Виховна година
Середа
1
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
2
ООП
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
3
Теорія ймовірності
Строгецька В.М.
Строгецька В.М.
4
Четвер
1
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
2
Комп.схемотехніка
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
3
Фізичне виховання
Тучинський О.А.
Тучинський О.А.
4
Чисельні методи
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
П'ятниця
1
Організ.баз даних
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
2
ООП
Шимчук Л.М.
Шимчук Л.М.
3
Чисельні методи
Коваленко О.І.
Коваленко О.І.
4
ПСК20
Сокол Р.М.
Понеділок
1
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
Ніколаєнко О.О.
2
Методи та системи ШІ
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
3
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
4
Вівторок
1
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
2
ТСПП
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
3
ТСПП
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
4
Виховна година
Середа
1
Web-технології
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
2
Проектування
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
3
Адміністрування
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
4
ТСПП
Сєразєєва В.В.
Сєразєєва В.В.
Четвер
1
Web-технології
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
2
РКСЗ
Борщ В.М.
Борщ В.М.
3
Проектування
Сокол Р.М.
Сокол Р.М.
4
П'ятниця
1
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
Ніколаєнко О.О.
2
Методи та системи ШІ
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
3
Техн.захисту інформ.
Ніколаєнко О.О.
Ніколаєнко О.О.
4
КР РКСЗ
Борщ В.М.
Шимчук Л.М.
Борщ В.М.
Шимчук Л.М.
ВЦР20
Заславна В.О.
Понеділок
1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
Заславна В.О.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
КР Економіка
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.
Вівторок
1
Техн.крохмалю
Заславна В.О.
Заславна В.О.
2
Основи метрології
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
Виховна година
Середа
1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
2
Контроль якості
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
4
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
Четвер
1
КП Технологія галузі
Васюра П.А.
Дем'яненко О.В.
Васюра П.А.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
П'ятниця
1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
2
Контроль якості
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Основи метрології
Васюра П.А.
Васюра П.А.
4
ВХК21
Дем'яненко О.В.
Понеділок
1
Комп. техніка
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
2
ТХК
Заславна В.О.
Заславна В.О.
3
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
Заславна В.О.
4
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
Заславна В.О.
Вівторок
1
Фізичне виховання
Давиденко Ю.М.
Давиденко Ю.М.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
Заславна В.О.
3
Тех. обладнання
Чорний І.О.
Чорний І.О.
4
Виховна година
Середа
1
Проектування
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
2
Українська мова
Демченко О.М.
Демченко О.М.
3
Тех. обладнання
Чорний І.О.
Чорний І.О.
4
Четвер
1
Тех. обладнання
Чорний І.О.
Чорний І.О.
2
Техн.конд.виробів
Заславна В.О.
Заславна В.О.
3
ТХК
Заславна В.О.
Заславна В.О.
4
ТХК
Заславна В.О.
Заславна В.О.
П'ятниця
1
Проектування
Лісіцина Л.І.
Лісіцина Л.І.
2
Іноземна мова
Зінченко Т.П.
Зінченко Т.П.
3
Комп. техніка
Зайцева І.А.
Зайцева І.А.
4
ВХК20
Заславна В.О.
Понеділок
1
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
КР Економіка
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.
Гаража В.О.
Харченко Ю.А.
Вівторок
1
2
Основи метрології
Васюра П.А.
Васюра П.А.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
Виховна година
Середа
1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
2
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
3
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
4
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
Четвер
1
КП Технологія галузі
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
Дем'яненко О.В.
Заславна В.О.
Лісіцина Л.І.
Дем'яненко О.В.
2
Автоматизація
Куценко М.М.
Куценко М.М.
3
Економіка
Гаража В.О.
Гаража В.О.
4
П'ятниця
1
Основи фізіології
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
2
Техн.харчоконцентрат.
Дем'яненко О.В.
Дем'яненко О.В.
3
Основи метрології
Васюра П.А.
Васюра П.А.
4