Нові світи починаються поруч

Щоб відкривати нові світи, не обов’язково їхати далеко. Варто лише захотіти, згуртуватися та вирушити в дорогу. Саме так і зробили студенти та студентки груп АКТ-24 та ХТ-24.

На мандрівників чекала справжня подорож із комфортом: персональний вагон, спеціально замовлений автобус і дорога до колишнього форпосту Київської Русі - Корсуня, заснованого ще у 1032 році Ярославом Мудрим.

Місто вразило своїми родзинками: просто посеред нього розташовані три острови, поєднані мальовничими місточками та стрімкою течією річки Рось. На найбільшому з них - острові Коцюбинського - височіє величний палац Понятовського, одна з найкрасивіших архітектурних пам’яток Європи XVII століття.

Минувшина й сьогодення тут химерно переплітаються у виставкових залах музею та затишних алеях дендропарку, відкриваючи відвідувачам нові сторінки історії та культури.

Поїздка, що розпочалася надокучливою мжичкою, продовжилася сонячним днем, а завершилася ніжним вальсом під теплим дощем. Вона подарувала учасникам незабутні враження, яскраві емоції та ще одну відкриту terra incognita на туристичній мапі Черкащини.

фото: 
Українська