Зустріч психологів Смілянського міського центру соціальних служб за тематикою «Міжнародного дня боротьби з корупцією» та «Дня прав людини»

Продовженням тематики Міжнародної кампанії «16 днів боротьби проти насильства» стала зустріч психологів Смілянського міського центру соціальних служб за тематикою наступних днів:  «Міжнародного дня боротьби з корупцією» та «Дня прав людини», які завершують цикл заходів. Під час тренінгу говорили про права людини і реалії сьогодення, у яких так чи інакше зустрічається корупційна складова. 

Дискутували про те, чи можна викорінити це ганебне явище. Дійшли згоди, що це можливо, але за умови, якщо кожен починатиме із себе та буде безкомпромісним до проявів корупції. Другу частину зустрічі  провели за соціально-профілактичною грою «Міфи та факти про абʼюз». Ця тема викликала щиру зацікавленість учасників, оскільки проблема абʼюзу в стосунках є актуальною та гострою, особливо серед молоді.

Гра підвищила рівень знань учасників з цього питання, вони дізналися, що таке обʼюз та які основні його прояви; мали можливість обговорити та спростувати міфи, які побутують у суспільстві стосовно аб’юзивних стосунків.

фото: 
Українська