Спортивно-масова робота

Спортивна база коледжу нараховує 4 спортивні зали (ігровий, тренажерний, тенісний та зал боротьби), а також заняття проводяться на стадіоні «Авангард».

Успішно працюють секції з футболу (керівник – Могилевський М.Ф., викладач-методист), волейболу (керівник – Савченко О.О.), баскетболу (керівник – Петренко І.В.), кульової стрільби (керівник – Плюта О.І.) клуб із дзюдо «Олімпійські надії» (керівник – Береговенко В.І., викладач вищої категорії, кандидат у майстри спорту з дзюдо).

Студенти коледжу були неодноразовими переможцями та призерами міжнародних, обласних, міських турнірів та змагань.

Якименко Роман – бронзовий призер міжнародного турніру з дзюдо, бронзовий призер чемпіонату України з самбо, переможець відкритого чемпіонату області з бойового самбо.

Павленко Сергій – чемпіон України по версії WPA з пауерліфтингу серед юнаків в м. Миколаїв та переможець в чемпіонаті Європи у складі збірної України.

Підгорний Артем – призер чемпіонату області з армреслінгу, бронзовий призер загальноуніверситетського чемпіонату з армреслінгу в НУХТ.

Волошин Олександр – бронзовий призер чемпіонату з армреслінгу в НУХТ.

Мірошник Альона – бронзовий призер чемпіонату області з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Команда з міні-футболу – срібний призер чемпіонату області серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, учасники кубку ректора НУХТ з міні-футболу.

 

Українська