Гуртки

Гурток з програмування

Керівник – Сєразєєва Вікторія Вікторівна, викладач I категорії.

Сучасний період розвитку суспільства характеризується сильним впливом на нього комп'ютерних технологій, які проникають у всі сфери людської діяльності, забезпечують поширення інформаційних потоків в суспільстві, утворюючи глобальний інформаційний простір. Причина тому – нечуване для попередніх епох підвищення ролі інформації, перетворення її в одну з найважливіших рушійних сил всього виробничого і суспільного життя.

Заняття в гуртку з програмування допомагають студентам навчитись керувати процесом створення проекту, використовуючи Case – засоби та RAD – технології візуальної розробки програного забезпечення. Комп'ютерні телекомунікації, інформаційні ресурси, послуги ІНТЕРНЕТ і мультимедійні комплекси при грамотному використанні сприяють залученню студентів в активний пізнавальний і виховний процес, вільному доступу до необхідної інформації з метою формування власної аргументованої думки з тієї або іншої проблеми, можливості її всестороннього дослідження, використання у практичній діяльності вихованців гуртка.

Досягнення вихованців гуртка – розробка корисних та цікавих програмних продуктів, що працюють під ОС Windows, в тому числі застосування отриманих знань під час курсового проектування та в подальшій професійній діяльності.

           

Роботи вихованців гуртка:

Інформаційно-пошукова система бібліотечного фонду СТХТ НУХТ (Мигит Сегрій,  гр. ПСК 09)

Облік товарів на складі ПП «Стилма» (Горбатенко Юрій, гр. ПСК09)

Журнал класного керівника. (Сокуренко Владислав, гр. ПСК10)

.

Антикварний магазин (Ягнюк Артем, гр.ПСК12)

 

Гурток технічної творчості

 «Технічний експерт»

Керівник гуртка, викладач вищої категорії, комісія автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих cистем

Захарчук Юрій Миколайович   

Сьогодні, у час стрімкого науково-технічного прогресу, студентам крім базових знань, необхідні вміння практичні. Важливо вміти на простих дослідах перевірити правильність наукових тверджень. Це дає можливість практично оцінити якість, працездатність або економічність обладнання.

Саме за таким задумом створювався гурток «ТЕ». Студенти різних спеціальностей на заняттях гуртка зможуть провести технічні експерименти з аналізу властивостей приладу або обладнання, визначити якість предмету та його властивості. В пошуках істини, крім практичного досвіду, набувається досвід мислення та вміння ставити питання, які приводять до конкретної відповіді. Здобуті навички будуть корисні для майбутніх спеціалістів при професійному зростанні або у винахідницькій роботі.

За останній час студентами проведено значна кількість  дослідів, зокрема: використання таймера для оптимізації постачання повітря в акваріум; дослідження ефективності використання світлодіодів замість ламп розжарювання; доцільність заміни звичайного проводу на економ-провід.

 

Хімічний гурток «Ломоносовець»

Керівник – Борщ Валентина Михайлівна, викладач вищої категорії, методист.
Харчова промисловість бурхливо розвивається, застосовує нові технології, що базуються на використанні знань з природничих наук. Хімія допомагає зрозуміти багато значущих хімічних процесів, які є основою виробництва харчових продуктів.
Заняття в хімічному гуртку допомагає студентам обміркувати та засвоїти основні поняття з хімії, студенти беруть участь у виготовленні наочних посібників, моделей молекул, випускають стіннівки з новинами науки, досліджують склад води, напів-продуктів.

 

Гурток творчо обдарованої молоді «Коли народжується слово»

Керівник гуртка С.В. Дунець

На заняттях гуртка виховується любов до рідного слова, до творчості українських поетів, до світової культури. Наріжним каменем діяльності є робота зі студентами, які мають поетичні здібності. Члени гуртка пишуть поезії, що друкуються у поетичних збірках до 200-річчя Т.Г. Шевченка, беруть участь у міських та обласних конкурсах. У 2014 році випущена збірка «Тому, хто поряд ходить по землі», а студентка Купець Марія стала дипломанткою міського конкурсу «Тарасовими шляхами».

Традиційними стали відкриті засідання гуртка, екскурсії до Черкаського обласного драмтеатру, до музею Тодося Осьмачка у с. Куцівка, зустрічі з письменниками.

 
 
Гурток «Дослідницькі роботи»
 
Керівник гуртка Лісіцина Л.І.
Метою гуртка є поглиблення знань з дисципліни «Технологія галузі», збагачення професійного та інтелектуального рівня студентів, спираючись на знання та тенденції розвитку харчових технологій в Україні та за її межами, підготовки їх до участі у конкурсах різного рівня.

Робота гуртка покликана сформувати вміння самостійно й вмотивовано організувати свою пізнавальну діяльність,  а також  це прекрасний засіб розвитку творчої особистості. Заняття проводяться в лабораторіях технохімконтролю галузі, де кожен студент має доступ до необхідних приладів, реактивів та обладнання для проведення своїх досліджень.

В сучасних умовах технік-технолог повинен вміти правильно оцінити технологічні схеми і вибрати найбільш ефективні з них, освоювати нові види технологічного обладнання і нові методи технохімічного контролю. В зв’язку з цим особливо важливе значення набувають дипломні проекти з елементами досліджень.

Так в цьому році такі дипломні проекти виконають студенти Лісіцина Галина (Тема: «Дослідження впливу поліпшувача «Мажемікс оранжевий» на об’єм житнього хліба») – керівник Лісіцина Л.І., Гончар Антоніна (Тема: «Визначення впливу молочної сироватки на якість хліба боржавського») - керівник Лісіцина Л.І., Стеблина Олена (Тема: «Дослідження якості сушеної картоплі при різних умовах її висушування») - керівник Дем’яненко О.В.

Результати досліджень будуть представлені студентами на захисті дипломних проектів.

 

 
 
 
Крім того, в коледжі працюють клуб «Знавці» (керівник – Решетняк В.Ф.), гуртки технічної творчості, та факультети народного унівеситету: культури, здоров’я, правових знань, економічних знань та технічної творчості; предметні гуртки, гурток історії цукрової промисловості, клуби «Турист», «Орбіта» та ін.

 

 

Народний аматорський колектив "Сріблянка"

 

Керівник – Хавренок Людмила Степанівна, відмінник освіти України, викладач вищої категорії.

Концертмейстер – Хавренок Євген Миколайович.

Самодіяльний колектив коледжу «Сріблянка» заснований в квітні 2007р.. 28.02.2008 р. ансамблю присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив», яке було підтверджене в 2012 році.   

Колектив виступає як у повному складі, так і окремими ансамблями, постійно бере  участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах, фестивалях, культурно-масових заходах області та міста. У Всеукраїнському фестивалі до Дня Європи учасники колективу «Сріблянка» завоювали срібну медаль; у фестивалі української пісні в місті Київ посіли І місце в номінації «Кращий ансамбль».

Своєю творчістю колектив виховує любов до української пісні, розкриває яскравість народних обрядів та звичаїв.

 

Гурток історичної драми

Керівник – Кикоть Ніна Михайлівна, відмінник освіти України, викладач вищої категорії, методист.
Учасниками гуртка підготовлено вистави: «Роксолана», «Дитя кохання» (присвячена пам’яті графа Бобринського О.О.), «Невмируща спадщина памяті» (присвячена пам’яті Пилипа Орлика – творця першої української Конституції), «Гетьман Мазепа», «Слава козацька» (присвячена пам’яті гетьмана Івана Сірка), "Княгиня Ольга".

Збірна команда КВН «Смело, товарищи, в ногу!»

Керівник – Самко Олег Васильович, викладач.
З 2005 по 2008 роки команда коледжу – постійний учасник Всеукраїнських фестивалів «Жарт-птиця» в м. Одеса, ігор КВН Черкаської ліги.
Команда стала дипломантом Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця – 2005», переможцем – у 2006 році, лауреатом – у 2007 році,  завоювала Бронзову медаль -  у 2010 році, нагороджена дипломом за багаторічну співпрацю з Всеукраїнською асоціацією КВН України - у 2012 році. Також наша збірна успішно виступала у фестивалях в м. Кременчуці, Луцьку, Чернігові, Житомирі, Києві, Івано-Франківську, Симферополі. 
Творчу та методичну допомогу надає випускник коледжу Синьогуб Костянтин та викладачі коледжу Кикоть О.В., Решетняк В.Ф., Юрєва М.С., Абрамов О.Б. 

Студія сценічного бою «Fight stream»

Керівник – Трохименко Дмитро, студент 4 курсу.


Ексцентричні виступи учасників колективу завоювали багато прихильників серед студентської молоді. Успішно виступали на сцені міського будинку культури, на обласному телебаченні.
Колектив - єдиний в області пропагує сценічний показ бойових мистецтв.


Студія звукозапису «Шанс»

 

Керівник – Мішина Едіта Анатоліївна.

Студія готує солістів та вокально-інструментальний ансамбль для виступів на загальнотехнікумівських, міських святах та участі в конкурсах вокалістів різних рівнів; забезпечує музичне та світлове оформлення культурно-масових заходів.

За останні роки студією підготовлені такі талановиті вихованці, як Євгенія Титоренко, Анастасія Гаража, Ірина Білик, Роман Осколков, Анна Бовикіна, Тарас Сільванович, Данило Хільченко, Юрій Харенко, Ігор Клейман, Ярослав Парфьонов, Михайло Тітаровський, Айсель Юсубова. Студентки Глухова Анастасія та Губська Дар’я стали переможницями Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сонце, радість, краса" в Болгарії. Випускниця коледжу Пічкур Наталія у 2012 році стала фіналістка ІІ Всеукраїнського конкурсу "Голос країни". Студент Трощенко Павло став переможцем телегри «Караоке на майдані».

 

Хореографічна студія бально-спортивного танцю "Вересень"

Керівник – Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії, президент обласної асоціації спортивного танцю, випускниця коледжу  Гончарова Тетяна Георгієвна.

Здійснює підготовку хореографічних виступів за різними стилями та напрямками. Готує хореографічні композиції для Народного аматорського колективу «Сріблянка», солістів студії «Шанс», виступів команд КВН.

Учасники колективу спортивно-бального танцю «Вересень» – призери обласних та Всеукраїнських турнірів.

Студенти коледжу Валерія Кикоть і Тимофій Бурцев – Золоті та Срібні призери Всеукраїнського фестивалю “Нове покоління”; переможці V Міжнародного конкурс “Art-bomb” та Міжнародного конкурсу “Kristal-star” у місті Прага.

Михайло Полторацький і Бреус Вікторія – Золоті та Срібні призери Всеукраїнських конкурсів з бально-спортивних танців.

 

Українська