Ми пам’ятаємо

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС», про що  визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.
Цими днями у стінах коледжу проведено Години пам’яті для студентів коледжу викладачем Волощук А.М.

Час плине… Але незмінним залишається одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Подвиг ліквідаторів не можливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Вічна пам’ять тим, хто не дожив до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь.

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет