Лекційні заняття для студентів від представника компанії ПАТ «Юрія»

11 грудня у Смілянському коледжі харчових технологій з робочим візитом, з метою проведенням лекцій для студентів 4 - х курсів перебував представник компанії ПАТ «Юрія» - найпотужнішого виробника молочної продукції під ТМ «Волошкове поле».

Лекційні заняття для студентів були проведені випускницею нашого коледжу, а нині заступником генерального директора з контролю якості, Павловською Вікторією Геннадіївною. Вона на початку тепло згадала роки навчання та наголосила на важливості отримання цінних знань. Власним прикладом довела, як можуть студенти реалізувати свої можливості. Потім з метою удосконалення знань, було проведено 3 лекційних заняття для студентів випускних груп, на яких розглядалися актуальні питання: «Діючі стандарти менеджменту якості і безпечності харчових продуктів. Впровадження системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів на виробництві. НАССР - вимога державного законодавства».

Викладання теоретичного матеріалу чергувалося із практичними порадами з життєвого досвіду лектора. Виступ був цікавим, змістовним і супроводжувався відео презентацією.

Тож сподіваємося, що таке спілкування з роботодавцями стане традицією!

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет