Хочеш змінити світ навколо - надихай молодь!

Актив студентського самоврядування Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій радо зустрічав  в навчальному закладі гостя України та, зокрема, міста Сміли волонтера Корпусу Миру США Білала Ямака, якого представив фахівець із соціальної роботи міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також і наш випускник Максим Пархоменко.

Білал подорожує регіонами України з метою популяризації та розвитку волонтерського руху серед молоді. Дуже цікава розповідь про засади волонтерства в США та особистий досвід роботи в більш як 15 країнах світу Білала вразили наших студентів. Адже в Сполучених Штатах Америки прищеплюють культуру волонтерства майже з народження, і вже з першого класу школи можна займатися цією благородною справою.

Спілкування розпочалося з розминки-«енерджайзер». Зразу зникла напруга і піднявся настрій присутніх.

Білал Ямак наголосив що, головне – це мати бажання і час. Якщо мати на меті зробити добру справу, то завжди знайдуться і час, і однодумці.

Багато наших студентів є учасниками Школи волонтерів при міському ЦСССДМ і мають певний досвід громадської роботи, тому їх зацікавили нові форми роботи. Протягом тривалої бесіди студенти отримували відповіді на свої питання, більше пізнаючи світогляд людини, яка отримавши престижну освіту з міжнародних відносин, присвятила своє життя доброчинній справі.

Також з пропозицією взяти участь в організації на базі центральної бібліотеки Літературного клубу для обдарованої молоді до студентів звернувся студент Черкаського Національного університету ім. Б.Хмельницького, майбутній психолог Руслан Яковенко.

Бажаємо і нашим активістам включатися до волонтерського руху коледжу та міста.

«Не питай, що для тебе повинна зробити держава, питай себе, що ти можеш змінити в державі!» (Джон Ф. Кеннеді).

фото: 
Undefined
Добавить в слайдер?: 
Нет