Посвята в машинобудівники

До професійного свята, Дня машинобудівника, який в Україні відзначають 23 вересня у Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки, відбулась урочиста посвята у машинобудівники студентів першого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».

Студенти груп МЕХ18 (кл. керівник Борщ В.Г.) та ОМР18 (кл. керівник Строгецька В.М.) поповнили лави машинобудівників коледжу, які через чотири роки навчання стануть висококваліфікованими фахівцями важливої для країни галузі промисловості.

Завідувач відділення інженерної механіки Капустянська О.М. з нагоди професійного свята відзначила кращих студентів почесними грамотами.

Голова комісії фахових дисциплін Гоцька О.О. привітала гостей заходу з Днем машинобудівника та вручила грамоти переможцям Чемпіонату відділення з настільного тенісу, дартсу, армреслінгу, шашок та стрільби, який відбувся напередодні, і побажала їм нових звершень та успіхів у навчанні.

За традицією активісти четвертого курсу групи ОМР15 провели посвяту студентів-першокурсників та вручили посвідчення машинобудівника. У вітальному слові вони зазначили, що інженерна освіта, отримана в  коледжі, забезпечить широкі можливості у реалізації інтелектуального потенціалу, професійне та кар’єрне зростання.

У відповідь студенти першого курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» пообіцяли підтримувати найкращі традиції навчального закладу та прийняли естафету добрих справ студентського життя.

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет