ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ВІДДІЛЕННЯ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ

 

23 вересня усі підприємства машинобудівної галузі України святкують своє професійне свято – День машинобудівника.

У коледжі комісією фахових дисциплін інженерної механіки започаткована хороша традиція проведення Чемпіонату відділення інженерної механіки з настільного тенісу, дартсу, шашок, стрільби та армреслінгу в рамках декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки. Ці заходи позитивно впливають на розвиток таких вольових якостей, як сміливість, наполегливість, рішучість. У студентів спеціальностей МЕХ та ОМР є можливість проявити ініціативу, спритність, відчути плече товариша.

Тож 21 вересня комісіями фахових дисциплін інженерної механіки та комісією фізичного виховання та захисту Вітчизни було проведено  цей захід. 

У Чемпіонаті відділення інженерної механіки, організатором якого були викладачі  спецдисциплін Чурілов С.В. та Коваленко А.Ф. взяли участь понад 60 студентів I-ІІІ курсів спеціальності «Галузеве машинобудування».

Змагання оцінювало компетентне жюрі у складі викладачів фізвиховання Береговенка В.І., Могілевського М.Ф. та Коваленка А.Ф. і Чурілова С.В.

У наполегливій боротьбі перемогу здобули:

 у змаганнях з дартсу:

І місце – Полубінський Владислав (група МЕХ17)

ІІ місце – Білуха Олександр (група ОМР17)

ІІІ місце – Моцар Олег  (група ОМР17)

 у змаганнях з тенісу:

І місце – Заболотній Василь (група ОМР16)

ІІ місце – Кирилюк В’ячеслав (група МЕХ16)

ІІІ місце – Усенко Дмитро (група МЕХ18)

 у змаганнях з шашок:

І місце – Кулинич Віталій (група МЕХ17)

 у змаганнях зі стрільби:

І місце – Двуйло Артем (група ОМР16)

ІІ місце – Білуха Олександр (група ОМР17)

ІІІ місце – Заболотній Василь (група ОМР16)

у змаганнях з армреслінгу

І місце у ваговій категорії до 70 кг – Кузьменко Юрій (група МЕХ16)

І місце у ваговій категорії більше 70 кг – Юрченко Руслан (група МЕХ16)

Переможці Чемпіонату будуть відзначені під час проведення посвяти у машинобудівники студентів першокурсників відділення інженерної механіки 24 вересня.

Комісія фахових дисциплін інженерної механіки дякує всім учасникам змагань, вітає з професійним святом – Днем машинобудівника та зичить здоров’я, щастя, миру, добра і злагоди, успіхів у навчанні та роботі.

Висловлюємо подяку викладачам комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни за сприяння у проведенні Чемпіонату відділення.

 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет