Стартував місячник педмайстерності

Тиждень розпочався для студентів групи ВХК17 з  відкритого заняття  з предмету «Зарубіжна література». Зустріч у літературному салоні була присвячена цього разу митцям «срібної доби».

Під час заняття студенти слухали романси, декламували самостійно поезію яскравого сузір’я представників цієї доби та намагалися розібратися в чинниках, які сформували саме таку літературу.

Дивне срібне століття російської поезії не вписалося в “терновий вінець революції”. Він зник, як світло літа зникає в передзимовій похмурості. Його героїв розкидало по всьому світу. Митці «срібного століття» творили в дуже складний час – час катастроф і соціальних потрясінь, революцій і воїн.

Студенти групи аналізували напрями та течії того часу. Із співчуттям  розповідали про те, що поетам в Росії в ту бурхливу епоху, коли люди забували, що таке свобода, часто доводилося вибирати між вільною творчістю і життям, а підтвердженням цього були віхи біографії та чарівної поезії.

Приємно відзначити, що студенти відзначили і актуальність у сьогоденні  віршів «срібного століття».

Хочеться вірити, що не повторяться ті страшні часи ніколи,  а доля українських воїнів,  що боронять землю від російських загарбників, творчої інтелігенції, нашого народу не буде такою ж як доля «білих лебедів», творчої інтелігенції Росії початку ХХ століття. 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет