Посвята у програмісти

Закінчилась декада фахової комісії інформатики і комп’ютерної технологій, яка традиційно бурхливо проходить у СКХТ НУХТ.

Протягом двох  тижнів серед майбутніх програмістів – студентів відділення автоматизації і комп’ютерних систем  коледжу вирували справжні пристрасті та дух змагання!

  Студенти груп 1-4-го курсів з задоволенням приймали участь у різноманітних фахових конкурсах, відповідали на запитання вікторин та створювали власні кросворди з історії розвитку комп'ютерної техніки та програмування, демонстрували свою майстерність у швидкісній збірці комп’ютера та відбивали знаки на швидкість.

Під час проведення головного фахового конкурсу – “Олімпіади з програмування”  студенти змагалися в мистецтві програмування при розробці програм для розв’язування цікавих прикладних задач. Журі відмітило високий рівень підготовки учасників у цьому році.

У популярному серед студентів конкурсі на кращий комп’ютерний малюнок, тема якого цього року була “Покоління ери смартфонів”, учасники продемонстрували свій художній смак, стиль та вміле використання графічними редакторами.

В рамках конкурсу “Комп’ютерна графіка та дизайн”, завданням якого було створення святкового логотипу пошукової системи Google (doodle), присвяченого до Дня студентів та конкурсу презентацій на тему “MADE IN UKRAINE ”   студенти творчо підійшли до виконання завдання і продемонстрували творчий підхід та креативність до вирішення поставленого завдання, практичні навики володіння прикладним програмами та мультимедійними технологіями.

День 26 січня став знаменним у житті першокурсників відділення - вони стали справжніми членами громади програмістів нашого коледжу. Під час урочистостей з нагоди підведення підсумків декади комісії інформатики і комп’ютерних технологій почесними грамотами  були нагороджені переможці та учасники фахових конкурсів і олімпіад.

Кульмінацією свята стала церемонія посвячення першокурсників у програмісти, яку провели їх старші товариші - студенти 4 курсу.

 

Дякуємо всім за участь і допомогу в проведенні декади!

Запрошуємо студентів взяти активну участь в декаді наступного навчального року. 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет