Шанс для реалізації професійних здібностей

Для того, щоб дати поштовх у майбутнє молодим спеціалістам спеціальності «Організація виробництва» 26 січня у Смілянському коледжі харчових технологій Національного університету харчових технологій був проведений захід спрямований на успішне працевлаштування випускників.

Маючи на меті допомогти молодим спеціалістам розпочати успішну кар’єру, були запрошені роботодавці різноманітних діяльностей, які зацікавлені в висококваліфікованих співробітниках.

Таким чином у роботі заходу приймали участь та запрошували студентів розпочати свою кар’єру такі провідні компанії:

  • ТОВ «Бас Агро»
  • Creditexpress Україна
  • ТОВ «НВП» «Урожай»
  • Мережа супермаркетів «Делікат»

Саме ці роботодавці презентували свої компанії, вакансії та неодноразово робили акцент на тому, що кар’єра - це насамперед сходи, тому необхідно бути готовими до кропіткої праці, мати невмирущу жагу до пізнання тонкощів професії та починати з малого. Тому, саме вони готові допомогти випускникам долати труднощі, для досягнення успішної кар’єри.

Рекомендації від представників підприємств були надзвичайно актуальними та атмосфера в аудиторії сприяла до дружньої й водночас вигідної для студентів бесіди зі знавцями своєї справи. Адже пропозиції викликали неабиякий інтерес у студентів.

Після завершення заходу випускники коледжу скористалися нагодою поспілкуватися з роботодавцями, заповнити відповідні анкети та отримати необхідну консультацію.

Тому майбутнім випускникам щиро бажаємо високих здобутків у професії та кар’єрного зростання.

В добру путь, молоді спеціалісти!

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет