Фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

9-11 жовтня 2017р. відбувся фінальний  етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування. Кращі студентські команди програмістів з усієї України змагалися на 2-х визначених майданчиках – у містах Вінниця та Одеса.

За результатами успішних виступів у попередніх відбіркових турах (обласному у м.Черкаси та регіональному у м. Кропивницький)  команда  нашого коледжу SCFTNUFT NULL_POINTER отримала запрошення до участі у фіналі другої групи, що проходив у м. Одеса на базі Одеської академії харчових технологій. На цьому майданчику у фіналі цього року змагались 57 команд з вищих навчальних закладів всієї України.

Крок за кроком команда програмістів нашого коледжу SCFTNUFT NULL_POINTER у складі студентів 4 курсу Валентина Артеменка, Антона Гриценка, Вадима Ролика (група ПСК14) та їх тренера –  Л.М. Шимчук здобула право на участь у цих престижних інтелектуальних змаганнях, де достойно представила наш навчальний заклад. Всі учасники команди  отримали сертифікати фіналістів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, задоволення від знайомства з пам’ятками гостинного міста Одеса, традиційні подарунки від спонсорів та цінний досвід. 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет