Професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти

…Якщо люди самі не вміють літати,

нехай научать літати своїх дітей.

Літати високо, далеко, красиво.

 І настане час, коли діти розкриють крила і полетять.

Нехай дорослі просто підуть за дітьми,

щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж  летять...

        Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teaches 'Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

          Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental  Conference on the Status of Teachers), яка відбулась 5 жовтня 1966 року в Парижі. У результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації щодо статусу вчителів» (Recommendation concerning the Status of Teachers).
          В цей день  в актовій залі коледжу студентський колектив щиро вітав своїх викладачів та співробітників з професійним святом. Вітальні слова ведучих,  цікаві номери від учасників художньої самодіяльності коледжу та зворушливі слова ветеранів праці, які були запрошені на урочистості лунали протягом святкового концерту.

Приємним подарунком стало і нагородження  найкращих викладачів та співробітників коледжу, а саме:

  • Почесними грамотами Смілянського міськвиконкому були нагороджені викладачі Заславна В.О. та Ніколаєнко О.О.;
  • Грамотами Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ - Чорна Ж.Л., Борщ В.М.,  Глухова К.С., Таценко Г.Т., Шимчук Л. М., Чубін Т.К., Лисянович Є.В., Чорний І.О., Подобна О.П. Демченко О. М., Яковлєва С.В.,  Волощук А. М., Строгецький В.В., Коваленка О. І., Зайцева І. А., Строгецька В. М., Заславний В.В., Лісіцина Л. І., Гоцька О.О., Кикоть О. М., Борщ В.Г., Васюра П.А., Тарасюк В.В. Поповський О.А., Руденко Н. Б.,  Крупенко Я.С., та Коваль Т.Г.

У Всесвітній день вчителя ООН пропонує батькам і всім громадянам на хвилину задуматися про те,  як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли. Знаємо, що серед таких вчителів є величезна плеяда і наших викладачів коледжу.

Прес–центр коледжу

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет