Прапор з передової

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України до Смілянського коледжу харчових технологій завітав військовий капелан, волонтер, настоятель храму Іоанна Хрестителя Української автокефальної православної церкви отець Михайло Шевчук. Гість завітав не з пустими руками: привіз прапор з передових позицій, світлини із зони бойових дій та безліч історій про складні й небезпечні будні захисників.

В актову залу на зустріч зібралися студенти першого курсу. У цьому році першокурсники приймають волонтерську естафету від студентів четвертого курсу, адже саме нинішні студенти-випусники були серед тих, хто започаткував волонтерський рух у коледжі три роки тому.

Студенти, затамувавши подих, слухали розповідь отця Михайла та дивилися світлини з  передової. Гостеві було що розповісти, адже він з перших днів військової агресії й донині за покликом серця тісно пов'язаний з подіями на Сході країни, а бійці добре знають отця Михайла і як військового капелана, і як волонтера, якого вони чекають кожного разу з нетерпінням. 

Прапор з рук отця Михайла приймали голова студентського самоврядування Максим Степаненко та першокурсники Михайло Вдовиця і Анатасія Бачмага. Голова студентського самоврядування від усієї студенської спільноти подякував отцю Михайлу за такий цінний подарунок, пообіцяв і надалі підтримувати та пропагувати волонтерський рух, закликав студентів-першокурсників не залишатися осторонь волонтерської спільноти коледжу, адже чужого болю, чужої біди не буває. 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет