Рейтингові списки із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

Спеціальність 073"Менеджмент"
(спеціалізація: "Організація виробництва")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Ковтун Катерина Анатоліївна 9,20 9 12 30,20
2 1 Бойко Анна Сергіївна 9,70 10,5 8 28,20
3 1 Бондар Аліна Петрівна 9,30 10 6,5 25,80
4 1 Кирій Анна Алішерівна 9,00 7,5 9 25,50
5 1 Преображенська Яна  Євгенівна 9,20 8 8 25,20
6 1 Кулинич Віталій Вадимович 7,90 11 5 23,90
7 1 Володько Яна  Сергіївна 7,40 7 9 23,40
8 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 8 6 22,50
9 1 Біленко Анастасія Олександрівна 8,70 7 6,5 22,20
10 1 Брощан Юлія Миколаївна 9,20 7 6 22,20
11 1 Шестерняк Євгеній Ігоревич 8,10 5 9 22,10
12 1 Трамбовецький Артем Сергійович 9,00 6 7 22,00
13 1 Чубко Катерина Петрівна 8,90 6 7 21,90
14   Стадник Павло Миколайович 7,80 7,5 6 21,30
15   Спірідонов Іван Костянтинович 7,20 8 6 21,20
16   Старжегородська Юлія Володимирівна 7,80 6 7 20,80
17   Мурадян Артем Аркадійович 7,80 9 4 20,80
18   Абажей Назарій Петрович 7,80 7 6 20,80
19   Тозетдінов Артем Сергійович 8,80 5 6,5 20,30
20   Чернеженко Юлія Миколаївна 8,10 4 8 20,10
21   Василенко Аліна Володимирівна 7,40 5 7 19,40
22   Врадій Олександр Юрійович 9,30 4,5 5,5 19,30
23   Горобець Ірина Сергіївна 6,70 6 6 18,70
24   Копійка Оксана Валеріївна 8,70 6 4 18,70
25   Підварська Каріна Володимирівна 8,20 4 6,5 18,70
26   Трохименко Ірина Миколаївна 8,50 6 4 18,50
27   Вялова Анастасія Олександрівна 7,90 6 4,5 18,40
28   Петренко Назар Іванович 8,30 4 6 18,30
29   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 4 6 18,20
30   Кулішова Наталія Олександрівна 7,20 4 7 18,20
31   Пахомова Марина Віталіївна 6,90 6 5 17,90
32   Лісовий Владислав Анатолійович 7,40 5 5,5 17,90
33   Омельченко Анастасія Михайлівна 5,80 7 5 17,80
34   Галета Крістіна Володимирівна 7,80 4 6 17,80
35   Гончар Віта  Валеріївна 5,60 5 7 17,60
36   Кулик Юлія Петрівна 6,40 4,5 6,5 17,40
37   Сула Інна Леонідівна 5,20 8 4 17,20
38   Камишний Микола Володимирович 6,70 4 6,5 17,20
39   Танцюра Олександр Сергійович 6,80 5 5 16,80
40   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 4,5 6 16,80
41   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 4 6 16,80
42   Левкова Єлизавета Юріївна 5,60 4 7 16,60
43   Самойлов Владислав Валерійович 7,10 5 4,5 16,60
44   Федік Максим Сергійович 6,00 4 6,5 16,50
45   Холоденко  Руслана Олександрівна 6,00 4 6 16,00
46   Затуливітер Ольга Сергіївна 5,90 4 6 15,90
47   Давлєтова Вероніка Василівна 7,30 4 4 15,30
48   Пантєлєєв Максим Русланович 5,30 4 4 13,30

 

Спеціальність 075"Маркетинг"
(спеціалізація: "Маркетингова діяльність")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Бачмага Анастасія  Андріївна 9,40 11,5 10 30,90
2 1 Ковтун Катерина Анатоліївна 9,20 9 12 30,20
3 1 Лога Богдан Вікторович 9,70 11 8 28,70
4 1 Величко Влада Олегівна 8,30 10 7 25,30
5 1 Чабан Вікторія Вадимівна 10,30 6 8 24,30
6 1 Володько Яна  Сергіївна 7,40 7 9 23,40
7 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 8 6 22,50
8 1 Біленко Анастасія Олександрівна 8,70 7 6,5 22,20
9 1 Брощан Юлія Миколаївна 9,20 7 6 22,20
10 1 Трамбовецький Артем Сергійович 9,00 6 7 22,00
11 1 Чубко Катерина Петрівна 8,90 6 7 21,90
12 1 Давиденко Яна  Олександрівна 7,30 6,5 8 21,80
13 1 Спірідонов Іван Костянтинович 7,20 8 6 21,20
14   Сивак Діана Анатоліївна 8,00 6,5 6,5 21,00
15   Мурадян Артем Аркадійович 7,80 9 4 20,80
16   Абажей Назарій Петрович 7,80 7 6 20,80
17   Тозетдінов Артем Сергійович 8,80 5 6,5 20,30
18   Заскалета Анна Тарасівна 9,10 4 7 20,10
19   Чернеженко Юлія Миколаївна 8,10 4 8 20,10
20   Василенко Аліна Володимирівна 7,40 5 7 19,40
21   Врадій Олександр Юрійович 9,30 4,5 5,5 19,30
22   Горобець Ірина Сергіївна 6,70 6 6 18,70
23   Копійка Оксана Валеріївна 8,70 6 4 18,70
24   Підварська Каріна Володимирівна 8,20 4 6,5 18,70
25   Власов Микола Юрійович 7,70 4 7 18,70
26   Трохименко Ірина Миколаївна 8,50 6 4 18,50
27   Вялова Анастасія Олександрівна 7,90 6 4,5 18,40
28   Зімнохо Ірина Ігорівна 6,30 4 8 18,30
29   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 4 6 18,20
30   Кулішова Наталія Олександрівна 7,20 4 7 18,20
31   Пахомова Марина Віталіївна 6,90 6 5 17,90
32   Гнатенко Андрій Андрійович 5,90 5 7 17,90
33   Лісовий Владислав Анатолійович 7,40 5 5,5 17,90
34   Омельченко Анастасія Михайлівна 5,80 7 5 17,80
35   Галета Крістіна Володимирівна 7,80 4 6 17,80
36   Кулик Юлія Петрівна 6,40 4,5 6,5 17,40
37   Сула Інна Леонідівна 5,20 8 4 17,20
38   Камишний Микола Володимирович 6,70 4 6,5 17,20
39   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 4,5 6 16,80
40   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 4 6 16,80
41   Левкова Єлизавета Юріївна 5,60 4 7 16,60
42   Самойлов Владислав Валерійович 7,10 5 4,5 16,60
43   Федік Максим Сергійович 6,00 4 6,5 16,50
44   Іщенко Аліна Олександрівна 6,40 4,5 5 15,90
45   Затуливітер Ольга Сергіївна 5,90 4 6 15,90
46   Давлєтова Вероніка Василівна 7,30 4 4 15,30
47   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 4 4 14,10
48   Максименко Аліна Анатоліївна 5,80 4 4 13,80
49   Пантєлєєв Максим Русланович 5,30 4 4 13,30

Спеціальність 122 "Комп'ютерні науки та інформаційні технології"
(спеціалізація: "Обслуговування програмних систем і комплексів")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Діброва Єлізавета Максимівна 10,25 12 8,5 30,75
2 1 Ревенко Михайло Олександрович 10,00 12 8 30,00
3 1 Чернявський Володимир Володимирович 7,50 12 10 29,50
4 1 Благовісний Сергій Володимирович 9,20 12 8 29,20
5 1 Кістанов Олексій Денисович 8,40 12 8 28,40
6 1 Вовченко Олексій Олександрович 9,30 12 7 28,30
7 1 Лещенко Владислав Вікторович 9,40 9,5 8 26,90
8 1 Чеснюк Анна Володимирівна 10,10 8 8 26,10
9 1 Беценко Назар Олегович 8,60 9 8 25,60
10 1 Царенко Роман Миколайович 8,40 9 8 25,40
11 1 Сезько Ярослав Віталійович 8,80 7,5 9 25,30
12 1 Ільчук Олександр Сергійович 8,30 6 11 25,30
13 1 Макуха Андрій Миколайович 7,90 9 8 24,90
14 1 Парахоня Ілля Сергійович 7,90 9 8 24,90
15 1 Вовк Каріна Юріївна 8,60 8 8 24,60
16 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 8 6 22,50
17 1 Брощан Юлія Миколаївна 9,20 7 6 22,20
18 1 Трамбовецький Артем Сергійович 9,00 6 7 22,00
19 1 Стадник Павло Миколайович 7,80 7,5 6 21,30
20 1 Спірідонов Іван Костянтинович 7,20 8 6 21,20
21 1 Сивак Діана Анатоліївна 8,00 6,5 6,5 21,00
22 1 Бондар Роман Сергійович 8,80 4 8 20,80
23 1 Мурадян Артем Аркадійович 7,80 9 4 20,80
24 1 Андрусік Владислав Вікторович 8,30 6 6,5 20,80
25 1 Абажей Назарій Петрович 7,80 7 6 20,80
26   Чупис Дмитро Романович 7,70 8 5 20,70
27   Тозетдінов Артем Сергійович 8,80 5 6,5 20,30
28   Панасенко Денис Костянтинович 6,00 5 9 20,00
29   Чігінцев Георгій Сергійович 7,00 4 9 20,00
30   Федоров Даніл Сергійович 7,70 8 4 19,70
31   Клименко Дмитро Віталійович 7,00 6 6,5 19,50
32   Врадій Олександр Юрійович 9,30 4,5 5,5 19,30
33   Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 5 7 19,00
34   Борболюк Андрій Андрійович 7,00 4 8 19,00
35   Подгорний Андрій Вікторович 8,80 4 6 18,80
36   Кулинич Денис Вікторович 6,80 7 5 18,80
37   Власов Микола Юрійович 7,70 4 7 18,70
38   Курінний  Станіслав Миколайович 6,90 4,5 7 18,40
39   Артамонов Юлій Олександрович 7,90 4 6,5 18,40
40   Петренко Назар Іванович 8,30 4 6 18,30
41   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 4 6 18,20
42   Батора Ярослав Олександрович 7,60 4,5 6 18,10
43   Гнатенко Андрій Андрійович 5,90 5 7 17,90
44   Третяк Олег Володимирович 6,70 5 6 17,70
45   Діденко Олексій Романович 6,50 4 6,5 17,00
46   Танцюра Олександр Сергійович 6,80 5 5 16,80
47   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 4,5 6 16,80
48   Підмайстерець Артем Юрійович 6,30 4,5 6 16,80
49   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 4 6 16,80
50   Самойлов Владислав Валерійович 7,10 5 4,5 16,60
51   Рум'янцев Данило Олексійович 6,50 4 6 16,50
52   Федік Максим Сергійович 6,00 4 6,5 16,50
53   Матушевський Богдан Григорович 7,30 5 4 16,30
54   Пархоменко  Дмитро Максимович 5,60 4 6,5 16,10
55   Донченко Артем Олександрович 5,30 5 5,5 15,80
56   Перев'язко Назар Анатолійович 6,30 4 5 15,30
57   Білуха Олександр Іванович 6,80 4 4,5 15,30
58   Кулініч Михайло Володимирович 5,50 4 5,5 15,00
59   Павленко Євгеній Андрійович 7,00 4 4 15,00
60   Савельєв Олексій Юрійович 5,90 4 5 14,90
61   Войтенко Данило Миколайович 5,30 4 5,5 14,80
62   Губський Денис Сергійович 5,70 5 4 14,70
63   Скотарьов Роман Олександрович 6,70 4 4 14,70
64   Дікусар Владислав Юрійович 5,50 5 4 14,50
65   Лук'яненко Ярослав Олександрович 6,30 4 4 14,30
66   Куценко Едуард Миколайович 5,10 5 4 14,10
67   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 4 4 14,10
68   Понурко Денис Володимирович 5,90 4 4 13,90
69   Максименко Аліна Анатоліївна 5,80 4 4 13,80
70   Лосінець Роман Олександрович 5,50 4 4 13,50
71   Молчанов Олександр Андрійович 4,60 4 4,5 13,10

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування"
(спеціалізація: "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Касян Софія Валентинівна 10,30 2,00 12 8 32,30
2 1 Петренко Павло Олегович 8,30 1,80 10 6 26,10
3 1 Кулинич Віталій Вадимович 7,90 1,80 11 5 25,70
4 1 Мачулка Ярослав Олександрович 7,50 1,60 12 4 25,10
5 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 1,90 8 6 24,40
6 1 Бондар Роман Сергійович 8,80 1,70 4 8 22,50
7 1 Мурадян Артем Аркадійович 7,80 1,70 9 4 22,50
8 1 Курячий Олександр Вячеславович 6,30 2,00 7 6,5 21,80
9 1 Заскалета Анна Тарасівна 9,10 1,50 4 7 21,60
10 1 Панасенко Денис Костянтинович 6,00 1,40 5 9 21,40
11 1 Стадник Павло Миколайович 7,80 0,00 7,5 6 21,30
12 1 Гирич Богдан Олександрович 7,60 0,00 6 7 20,60
13   Моцар Олег Валентинович 8,00 1,60 5 6 20,60
14   Сімонов Вадим Олегович 7,90 0,00 5,5 7 20,40
15   Малютін Ігор Олексійович 8,10 1,20 4 7 20,30
16   Доброштан Дмитро Миколайович 5,00 1,10 8 6 20,10
17   Данілов Максим Васильович 7,10 1,40 5 6,5 20,00
18   Вдовиця Михайло Олександрович 6,20 0,00 8 5,5 19,70
19   Попко Володимир Сергійович 8,00 1,60 6 4 19,60
20   Федоренко  Богдан Анатолійович 6,00 0,00 9 4,5 19,50
21   Гнатенко Андрій Андрійович 5,90 1,50 5 7 19,40
22   Третяк Олег Володимирович 6,70 0,90 5 6 18,60
23   Середич Арсеній Миколайович 7,50 0,00 7 4 18,50
24   Камишний Микола Володимирович 6,70 1,20 4 6,5 18,40
25   Батора Ярослав Олександрович 7,60 0,00 4,5 6 18,10
26   Самойлов Владислав Валерійович 7,10 1,50 5 4,5 18,10
27   Бедрековський  Руслан Володимирович 6,10 1,70 4 6 17,80
28   Танцюра Олександр Сергійович 6,80 1,00 5 5 17,80
29   Рум'янцев Данило Олексійович 6,50 1,20 4 6 17,70
30   Коломієць Владислав Валентинович 6,50 0,90 4,5 5,5 17,40
31   Федік Максим Сергійович 6,00 0,90 4 6,5 17,40
32   Сябро  Назар Сергійович 6,70 0,00 4 6,5 17,20
33   Скляренко Андрій Ігоревич 7,60 0,00 4,5 5 17,10
34   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
35   Перев'язко Назар Анатолійович 6,30 1,50 4 5 16,80
36   Підмайстерець Артем Юрійович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
37   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 0,00 4 6 16,80
38   Білуха Олександр Іванович 6,80 1,00 4 4,5 16,30
39   Войцехівський Руслан Миколайович 6,00 1,30 4 5 16,30
40   Матушевський Богдан Григорович 7,30 0,00 5 4 16,30
41   Савельєв Олексій Юрійович 5,90 1,40 4 5 16,30
42   Гершун Віталій Анатолійович 7,70 0,00 4 4,5 16,20
43   Губський Денис Сергійович 5,70 1,10 5 4 15,80
44   Донченко Артем Олександрович 5,30 0,00 5 5,5 15,80
45   Ткаченко Віталій Васильович 7,60 0,00 4 4 15,60
46   Зайцев Валерій Миколайович 6,90 0,00 4 4,5 15,40
47   Лук'яненко Ярослав Олександрович 6,30 1,10 4 4 15,40
48   Дікусар Владислав Юрійович 5,50 0,80 5 4 15,30
49   Кулініч Михайло Володимирович 5,50 0,00 4 5,5 15,00
50   Скотарьов Роман Олександрович 6,70 0,00 4 4 14,70
51   Лосінець Роман Олександрович 5,50 0,80 4 4 14,30
52   Куценко Едуард Миколайович 5,10 0,00 5 4 14,10
53   Молчанов Олександр Андрійович 4,60 1,00 4 4,5 14,10
54   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 0,00 4 4 14,10
55   Семко Сергій Вікторович 4,20 1,40 4 4 13,60
56   Пантєлєєв Максим Русланович 5,30 0,00 4 4 13,30
57   Стрижак Микола Сергійович 5,10 0,00 4 4 13,10

 

Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування"
(спеціалізація: "Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Васюра Михайло Павлович 8,70 1,60 11 10 31,30
2 1 Кобиляцький Дмитро Костянтинович 7,50 0,00 9 12 28,50
3 1 Чокаль Андрій Миколайович 8,60 1,90 10 6,5 27,00
4 1 Кулинич Віталій Вадимович 7,90 1,80 11 5 25,70
5 1 Хільченко Олександр Анатолійович 8,10 1,00 9 6,5 24,60
6 1 Симонов Давид Михайлович 8,30 0,00 8 6,5 22,80
7 1 Бондар Роман Сергійович 8,80 1,70 4 8 22,50
8 1 Мурадян Артем Аркадійович 7,80 1,70 9 4 22,50
9 1 Курячий Олександр Вячеславович 6,30 2,00 7 6,5 21,80
10 1 Заскалета Анна Тарасівна 9,10 1,50 4 7 21,60
11 1 Панасенко Денис Костянтинович 6,00 1,40 5 9 21,40
12 1 Клименко Дмитро Віталійович 7,00 1,20 6 6,5 20,70
13 1 Гирич Богдан Олександрович 7,60 0,00 6 7 20,60
14 1 Моцар Олег Валентинович 8,00 1,60 5 6 20,60
15 1 Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 1,60 5 7 20,60
16   Малютін Ігор Олексійович 8,10 1,20 4 7 20,30
17   Доброштан Дмитро Миколайович 5,00 1,10 8 6 20,10
18   Данілов Максим Васильович 7,10 1,40 5 6,5 20,00
19   Вдовиця Михайло Олександрович 6,20 0,00 8 5,5 19,70
20   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 1,40 4 6 19,60
21   Попко Володимир Сергійович 8,00 1,60 6 4 19,60
22   Федоренко  Богдан Анатолійович 6,00 0,00 9 4,5 19,50
23   Лошицький Віталій Вікторович 7,10 0,00 4 8 19,10
24   Глущенко В'ячеслав Олександрович 5,40 1,20 4 8 18,60
25   Третяк Олег Володимирович 6,70 0,90 5 6 18,60
26   Середич Арсеній Миколайович 7,50 0,00 7 4 18,50
27   Камишний Микола Володимирович 6,70 1,20 4 6,5 18,40
28   Батора Ярослав Олександрович 7,60 0,00 4,5 6 18,10
29   Бедрековський  Руслан Володимирович 6,10 1,70 4 6 17,80
30   Коломієць Владислав Валентинович 6,50 0,90 4,5 5,5 17,40
31   Сябро  Назар Сергійович 6,70 0,00 4 6,5 17,20
32   Скляренко Андрій Ігоревич 7,60 0,00 4,5 5 17,10
33   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
34   Підмайстерець Артем Юрійович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
35   Полубінський Владислав Сергійович 6,70 1,90 4 4 16,60
36   Білуха Олександр Іванович 6,80 1,00 4 4,5 16,30
37   Войцехівський Руслан Миколайович 6,00 1,30 4 5 16,30
38   Матушевський Богдан Григорович 7,30 0,00 5 4 16,30
39   Савельєв Олексій Юрійович 5,90 1,40 4 5 16,30
40   Гершун Віталій Анатолійович 7,70 0,00 4 4,5 16,20
41   Войтенко Данило Миколайович 5,30 1,10 4 5,5 15,90
42   Донченко Артем Олександрович 5,30 0,00 5 5,5 15,80
43   Ткаченко Віталій Васильович 7,60 0,00 4 4 15,60
44   Гончаров Дмитро Володимирович 5,80 1,20 4 4,5 15,50
45   Зайцев Валерій Миколайович 6,90 0,00 4 4,5 15,40
46   Лук'яненко Ярослав Олександрович 6,30 1,10 4 4 15,40
47   Дікусар Владислав Юрійович 5,50 0,80 5 4 15,30
48   Кулініч Михайло Володимирович 5,50 0,00 4 5,5 15,00
49   Павленко Євгеній Андрійович 7,00 0,00 4 4 15,00
50   Понурко Денис Володимирович 5,90 1,00 4 4 14,90
51   Лосінець Роман Олександрович 5,50 0,80 4 4 14,30
52   Куценко Едуард Миколайович 5,10 0,00 5 4 14,10
53   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 0,00 4 4 14,10
54   Пантєлєєв Роман Русланович 5,80 0,00 4 4 13,80
55   Семко Сергій Вікторович 4,20 1,40 4 4 13,60
56   Стрижак Микола Сергійович 5,10 0,00 4 4 13,10

Спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"
(спеціалізація: "Обслуговування комп'ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Благовісний Сергій Володимирович 9,20 2,00 12 8 31,20
2 1 Лещенко Владислав Вікторович 9,40 1,70 9,5 8 28,60
3 1 Вовченко Олексій Олександрович 9,30 0,00 12 7 28,30
4 1 Щербак Сергій Дмитрович 7,10 2,00 9,5 9 27,60
5 1 Шпильовий Роман Володимирович 7,90 0,00 9,5 10 27,40
6 1 Котляр Андрій Володимирович 7,40 1,70 9 8,5 26,60
7 1 Кулинич Віталій Вадимович 7,90 1,80 11 5 25,70
8 1 Лисенко Максим Михайлович 8,30 0,00 10 7 25,30
9 1 Хом'яков Станіслав Вікторович 8,40 1,30 9 6 24,70
10 1 Пузік Денис Олегович 9,60 0,00 9 6 24,60
11 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 1,90 8 6 24,40
12 1 Орлов Владислав Ігорович 7,30 1,70 6 9 24,00
13 1 Шобей Павло Васильович 8,90 1,90 9 4 23,80
14 1 Нечухраний Денис В'ячеславович 8,90 1,20 5 8,5 23,60
15 1 Андрієнко Даниїл Вікторович 8,30 1,60 8 5,5 23,40
16 1 Квотченко Дмитро Олександрович 5,80 1,10 8,5 8 23,40
17 1 Бондар Роман Сергійович 8,80 1,70 4 8 22,50
18 1 Бондаренко Андрій Сергійович 8,40 0,00 9 5 22,40
19 1 Чупис Дмитро Романович 7,70 1,50 8 5 22,20
20 1 Андрусік Владислав Вікторович 8,30 0,80 6 6,5 21,60
21   Панасенко Денис Костянтинович 6,00 1,40 5 9 21,40
22   Стадник Павло Миколайович 7,80 0,00 7,5 6 21,30
23   Федоров Даніл Сергійович 7,70 1,50 8 4 21,20
24   Клименко Дмитро Віталійович 7,00 1,20 6 6,5 20,70
25   Моцар Олег Валентинович 8,00 1,60 5 6 20,60
26   Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 1,60 5 7 20,60
27   Подгорний Андрій Вікторович 8,80 1,70 4 6 20,50
28   Малютін Ігор Олексійович 8,10 1,20 4 7 20,30
29   Чігінцев Георгій Сергійович 7,00 0,00 4 9 20,00
30   Кулинич Денис Вікторович 6,80 1,10 7 5 19,90
31   Курінний  Станіслав Миколайович 6,90 1,30 4,5 7 19,70
32   Вдовиця Михайло Олександрович 6,20 0,00 8 5,5 19,70
33   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 1,40 4 6 19,60
34   Гнатенко Андрій Андрійович 5,90 1,50 5 7 19,40
35   Лошицький Віталій Вікторович 7,10 0,00 4 8 19,10
36   Борболюк Андрій Андрійович 7,00 0,00 4 8 19,00
37   Андрущенко Ростислав Романович 6,70 1,70 4 6,5 18,90
38   Лісовий Владислав Анатолійович 7,40 0,90 5 5,5 18,80
39   Власов Микола Юрійович 7,70 0,00 4 7 18,70
40   Глущенко В'ячеслав Олександрович 5,40 1,20 4 8 18,60
41   Третяк Олег Володимирович 6,70 0,90 5 6 18,60
42   Середич Арсеній Миколайович 7,50 0,00 7 4 18,50
43   Артамонов Юлій Олександрович 7,90 0,00 4 6,5 18,40
44   Діденко Олексій Романович 6,50 1,40 4 6,5 18,40
45   Петренко Назар Іванович 8,30 0,00 4 6 18,30
46   Бедрековський  Руслан Володимирович 6,10 1,70 4 6 17,80
47   Танцюра Олександр Сергійович 6,80 1,00 5 5 17,80
48   Рум'янцев Данило Олексійович 6,50 1,20 4 6 17,70
49   Федік Максим Сергійович 6,00 0,90 4 6,5 17,40
50   Сябро  Назар Сергійович 6,70 0,00 4 6,5 17,20
51   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
52   Перев'язко Назар Анатолійович 6,30 1,50 4 5 16,80
53   Підмайстерець Артем Юрійович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
54   Полубінський Владислав Сергійович 6,70 1,90 4 4 16,60
55   Матушевський Богдан Григорович 7,30 0,00 5 4 16,30
56   Савельєв Олексій Юрійович 5,90 1,40 4 5 16,30
57   Гершун Віталій Анатолійович 7,70 0,00 4 4,5 16,20
58   Пархоменко  Дмитро Максимович 5,60 0,00 4 6,5 16,10
59   Войтенко Данило Миколайович 5,30 1,10 4 5,5 15,90
60   Губський Денис Сергійович 5,70 1,10 5 4 15,80
61   Донченко Артем Олександрович 5,30 0,00 5 5,5 15,80
62   Гончаров Дмитро Володимирович 5,80 1,20 4 4,5 15,50
63   Лук'яненко Ярослав Олександрович 6,30 1,10 4 4 15,40
64   Дікусар Владислав Юрійович 5,50 0,80 5 4 15,30
65   Кулініч Михайло Володимирович 5,50 0,00 4 5,5 15,00
66   Павленко Євгеній Андрійович 7,00 0,00 4 4 15,00
67   Понурко Денис Володимирович 5,90 1,00 4 4 14,90
68   Скотарьов Роман Олександрович 6,70 0,00 4 4 14,70
69   Куценко Едуард Миколайович 5,10 0,00 5 4 14,10
70   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 0,00 4 4 14,10
71   Семко Сергій Вікторович 4,20 1,40 4 4 13,60

 

Спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"
(спеціалізація: "Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Іванець Олександр Олександрович 7,40 1,70 12 8 29,10
2 1 Благовісний Сергій Володимирович 9,20 2,00 12 8 31,20
3 1 Лещенко Владислав Вікторович 9,40 1,70 9,5 8 28,60
4 1 Романчук Михайло Петрович 9,80 0,00 8 10 27,80
5 1 Лутаєнко Олексій Юрійович 7,00 0,00 9 11 27,00
6 1 Чалий Владислав Сергійович 9,20 1,70 10 6 26,90
7 1 Ретівов Павло Андрійович 8,50 1,90 8 6 24,40
8 1 Шевчук Богдан Михайлович 7,40 1,60 5,5 9 23,50
9 1 Гончар Артем Дмитрович 8,00 0,00 9 6 23,00
10 1 Бондаренко Андрій Сергійович 8,40 0,00 9 5 22,40
11 1 Андрусік Владислав Вікторович 8,30 0,80 6 6,5 21,60
12 1 Федоров Даніл Сергійович 7,70 1,50 8 4 21,20
13 1 Худієв Ярослав Худавердійович 6,20 1,90 9 4 21,10
14 1 Клименко Дмитро Віталійович 7,00 1,20 6 6,5 20,70
15 1 Гирич Богдан Олександрович 7,60 0,00 6 7 20,60
16 1 Моцар Олег Валентинович 8,00 1,60 5 6 20,60
17 1 Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 1,60 5 7 20,60
18 1 Подгорний Андрій Вікторович 8,80 1,70 4 6 20,50
19 1 Сімонов Вадим Олегович 7,90 0,00 5,5 7 20,40
20 1 Малютін Ігор Олексійович 8,10 1,20 4 7 20,30
21   Доброштан Дмитро Миколайович 5,00 1,10 8 6 20,10
22   Данілов Максим Васильович 7,10 1,40 5 6,5 20,00
23   Чігінцев Георгій Сергійович 7,00 0,00 4 9 20,00
24   Курінний  Станіслав Миколайович 6,90 1,30 4,5 7 19,70
25   Вдовиця Михайло Олександрович 6,20 0,00 8 5,5 19,70
26   Лісовий Олексій Дмитрович 8,20 1,40 4 6 19,60
27   Попко Володимир Сергійович 8,00 1,60 6 4 19,60
28   Федоренко  Богдан Анатолійович 6,00 0,00 9 4,5 19,50
29   Лошицький Віталій Вікторович 7,10 0,00 4 8 19,10
30   Борболюк Андрій Андрійович 7,00 0,00 4 8 19,00
31   Андрущенко Ростислав Романович 6,70 1,70 4 6,5 18,90
32   Глущенко В'ячеслав Олександрович 5,40 1,20 4 8 18,60
33   Третяк Олег Володимирович 6,70 0,90 5 6 18,60
34   Середич Арсеній Миколайович 7,50 0,00 7 4 18,50
35   Артамонов Юлій Олександрович 7,90 0,00 4 6,5 18,40
36   Петренко Назар Іванович 8,30 0,00 4 6 18,30
37   Батора Ярослав Олександрович 7,60 0,00 4,5 6 18,10
38   Бедрековський  Руслан Володимирович 6,10 1,70 4 6 17,80
39   Танцюра Олександр Сергійович 6,80 1,00 5 5 17,80
40   Рум'янцев Данило Олексійович 6,50 1,20 4 6 17,70
41   Федік Максим Сергійович 6,00 0,90 4 6,5 17,40
42   Сябро  Назар Сергійович 6,70 0,00 4 6,5 17,20
43   Зайченко Дмитро Ігорович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
44   Перев'язко Назар Анатолійович 6,30 1,50 4 5 16,80
45   Підмайстерець Артем Юрійович 6,30 0,00 4,5 6 16,80
46   Полубінський Владислав Сергійович 6,70 1,90 4 4 16,60
47   Білуха Олександр Іванович 6,80 1,00 4 4,5 16,30
48   Войцехівський Руслан Миколайович 6,00 1,30 4 5 16,30
49   Матушевський Богдан Григорович 7,30 0,00 5 4 16,30
50   Савельєв Олексій Юрійович 5,90 1,40 4 5 16,30
51   Гершун Віталій Анатолійович 7,70 0,00 4 4,5 16,20
52   Пархоменко  Дмитро Максимович 5,60 0,00 4 6,5 16,10
53   Войтенко Данило Миколайович 5,30 1,10 4 5,5 15,90
54   Губський Денис Сергійович 5,70 1,10 5 4 15,80
55   Донченко Артем Олександрович 5,30 0,00 5 5,5 15,80
56   Гончаров Дмитро Володимирович 5,80 1,20 4 4,5 15,50
57   Лук'яненко Ярослав Олександрович 6,30 1,10 4 4 15,40
58   Дікусар Владислав Юрійович 5,50 0,80 5 4 15,30
59   Кулініч Михайло Володимирович 5,50 0,00 4 5,5 15,00
60   Павленко Євгеній Андрійович 7,00 0,00 4 4 15,00
61   Понурко Денис Володимирович 5,90 1,00 4 4 14,90
62   Скотарьов Роман Олександрович 6,70 0,00 4 4 14,70
63   Куценко Едуард Миколайович 5,10 0,00 5 4 14,10
64   Семко Сергій Вікторович 4,20 1,40 4 4 13,60
65   Пантєлєєв Максим Русланович 5,30 0,00 4 4 13,30

Спеціальність 181 "Харчові технології"
(спеціалізація: "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. Замовленням Прізвище Імя по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Поп  Ольга Валеріївна 7,80 0,00 6 4 17,80
2 1 Сорочан Аліна Валеріївна 11,30 2,00 11,5 8,5 33,30
3 1 Ковтун Катерина Анатоліївна 9,20 2,00 9 12 32,20
4 1 Кириченко Вадим Юрійович 9,60 2,00 12 7 30,60
5 1 Харченко Вікторія Юріївна 8,80 2,00 9 8 27,80
6 1 Приходько Юлія Петрівна 8,80 1,70 10 7 27,50
7 1 Трощенко Антоніна Миколаївна 8,50 0,00 12 7 27,50
8 1 Товстоп'ят Ірина Олександрівна 10,20 0,00 8 8 26,20
9 1 Дашко Вікторія Тарасівна 9,20 1,80 8 6,5 25,50
10 1 Володько Яна  Сергіївна 7,40 1,90 7 9 25,30
11 1 Нєгрєтов Ігор Іванович 8,60 0,00 11 5,5 25,10
12 1 Маляренко Анастасія Олександрівна 8,00 0,00 9 8 25,00
13 1 Бондар Поліна Василівна 7,70 0,00 7,5 9 24,20
14 1 Трамбовецький Артем Сергійович 9,00 2,00 6 7 24,00
15 1 Чубко Катерина Петрівна 8,90 1,80 6 7 23,70
16 1 Зайцев Назар Владиславович 7,10 1,40 7 8 23,50
17 1 Олещенко Альона Володимирівна 8,00 0,00 9 6,5 23,50
18 1 Давиденко Яна  Олександрівна 7,30 1,60 6,5 8 23,40
19 1 Спірідонов Іван Костянтинович 7,20 1,70 8 6 22,90
20 1 Старжегородська Юлія Володимирівна 7,80 1,80 6 7 22,60
21   Сивак Діана Анатоліївна 8,00 1,40 6,5 6,5 22,40
22   Курячий Олександр Вячеславович 6,30 2,00 7 6,5 21,80
23   Чмиренко Яна  Вадимівна 8,20 0,00 9 4,5 21,70
24   Заскалета Анна Тарасівна 9,10 1,50 4 7 21,60
25   Панасенко Денис Костянтинович 6,00 1,40 5 9 21,40
26   Стадник Павло Миколайович 7,80 0,00 7,5 6 21,30
27   Клименко Дмитро Віталійович 7,00 1,20 6 6,5 20,70
28   Горобець Ірина Сергіївна 6,70 1,90 6 6 20,60
29   Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 1,60 5 7 20,60
30   Вялова Анастасія Олександрівна 7,90 1,90 6 4,5 20,30
31   Копійка Оксана Валеріївна 8,70 1,60 6 4 20,30
32   Чернеженко Юлія Миколаївна 8,10 0,00 4 8 20,10
33   Підварська Каріна Володимирівна 8,20 1,30 4 6,5 20,00
34   Трохименко Ірина Миколаївна 8,50 1,40 6 4 19,90
35   Зімнохо Ірина Ігорівна 6,30 1,40 4 8 19,70
36   Пахомова Марина Віталіївна 6,90 1,60 6 5 19,50
37   Омельченко Анастасія Михайлівна 5,80 1,40 7 5 19,20
38   Борболюк Андрій Андрійович 7,00 0,00 4 8 19,00
39   Сула Інна Леонідівна 5,20 1,60 8 4 18,80
40   Гончар Віта  Валеріївна 5,60 1,10 5 7 18,70
41   Кулішова Наталія Олександрівна 7,20 0,00 4 7 18,20
42   Левкова Єлизавета Юріївна 5,60 1,50 4 7 18,10
43   Галета Крістіна Володимирівна 7,80 0,00 4 6 17,80
44   Коломієць Владислав Валентинович 6,50 0,90 4,5 5,5 17,40
45   Кулик Юлія Петрівна 6,40 0,00 4,5 6,5 17,40
46   Холоденко  Руслана Олександрівна 6,00 1,30 4 6 17,30
47   Іщенко Аліна Олександрівна 6,40 1,20 4,5 5 17,10
48   Перев'язко Назар Анатолійович 6,30 1,50 4 5 16,80
49   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 0,00 4 6 16,80
50   Войцехівський Руслан Миколайович 6,00 1,30 4 5 16,30
51   Давлєтова Вероніка Василівна 7,30 0,90 4 4 16,20
52   Пархоменко  Дмитро Максимович 5,60 0,00 4 6,5 16,10
53   Максименко Аліна Анатоліївна 5,80 1,30 4 4 15,10
54   Лосінець Роман Олександрович 5,50 0,80 4 4 14,30
55   Молчанов Олександр Андрійович 4,60 1,00 4 4,5 14,10

Спеціальність 181 "Харчові технології"
(спеціалізація: "Виробництво цукристих речовин та полісахаридів")

№ п/п Рекомендації щодо зарахування за держ. замовленням Прізвище Ім'я по Батькові Сер. бал свідоцтва про освіту Додатковий бал (за результатами підготовчих курсів) Результати вступних екзаменів Загальний конкурсний бал
Мат. Укр. Мова
1 1 Ковтун Катерина Анатоліївна 9,20 2,00 9 12 32,20
2 1 Володько Яна  Сергіївна 7,40 1,90 7 9 25,30
3 1 Трамбовецький Артем Сергійович 9,00 2,00 6 7 24,00
4 1 Гончаренко Світлана Володимирівна 7,30 1,60 10 5 23,90
5 1 Чубко Катерина Петрівна 8,90 1,80 6 7 23,70
6 1 Давиденко Яна  Олександрівна 7,30 1,60 6,5 8 23,40
7 1 Спірідонов Іван Костянтинович 7,20 1,70 8 6 22,90
8 1 Старжегородська Юлія Володимирівна 7,80 1,80 6 7 22,60
9 1 Сивак Діана Анатоліївна 8,00 1,40 6,5 6,5 22,40
10 1 Брощан Юлія Миколаївна 9,20 0,00 7 6 22,20
11 1 Біленко Анастасія Олександрівна 8,70 0,00 7 6,5 22,20
12 1 Курячий Олександр Вячеславович 6,30 2,00 7 6,5 21,80
13 1 Чмиренко Яна  Вадимівна 8,20 0,00 9 4,5 21,70
14 1 Горобець Ірина Сергіївна 6,70 1,90 6 6 20,60
15 1 Пархоменко  Віталій Анатолійович 7,00 1,60 5 7 20,60
16   Підварська Каріна Володимирівна 8,20 1,30 4 6,5 20,00
17   Трохименко Ірина Миколаївна 8,50 1,40 6 4 19,90
18   Зімнохо Ірина Ігорівна 6,30 1,40 4 8 19,70
19   Пахомова Марина Віталіївна 6,90 1,60 6 5 19,50
20   Борболюк Андрій Андрійович 7,00 0,00 4 8 19,00
21   Сула Інна Леонідівна 5,20 1,60 8 4 18,80
22   Гончар Віта  Валеріївна 5,60 1,10 5 7 18,70
23   Третяк Олег Володимирович 6,70 0,90 5 6 18,60
24   Кулішова Наталія Олександрівна 7,20 0,00 4 7 18,20
25   Левкова Єлизавета Юріївна 5,60 1,50 4 7 18,10
26   Галета Крістіна Володимирівна 7,80 0,00 4 6 17,80
27   Кулик Юлія Петрівна 6,40 0,00 4,5 6,5 17,40
28   Коломієць Владислав Валентинович 6,50 0,90 4,5 5,5 17,40
29   Федік Максим Сергійович 6,00 0,90 4 6,5 17,40
30   Холоденко  Руслана Олександрівна 6,00 1,30 4 6 17,30
31   Іщенко Аліна Олександрівна 6,40 1,20 4,5 5 17,10
32   Холоденко  Каріна Вікторівна 6,80 0,00 4 6 16,80
33   Войцехівський Руслан Миколайович 6,00 1,30 4 5 16,30
34   Матушевський Богдан Григорович 7,30 0,00 5 4 16,30
35   Давлєтова Вероніка Василівна 7,30 0,90 4 4 16,20
36   Пархоменко  Дмитро Максимович 5,60 0,00 4 6,5 16,10
37   Войтенко Данило Миколайович 5,30 1,10 4 5,5 15,90
38   Губський Денис Сергійович 5,70 1,10 5 4 15,80
39   Ткаченко Віталій Васильович 7,60 0,00 4 4 15,60
40   Гончаров Дмитро Володимирович 5,80 1,20 4 4,5 15,50
41   Зайцев Валерій Миколайович 6,90 0,00 4 4,5 15,40
42   Максименко Аліна Анатоліївна 5,80 1,30 4 4 15,10
43   Павленко Євгеній Андрійович 7,00 0,00 4 4 15,00
44   Понурко Денис Володимирович 5,90 1,00 4 4 14,90
45   Скотарьов Роман Олександрович 6,70 0,00 4 4 14,70
46   Лосінець Роман Олександрович 5,50 0,80 4 4 14,30
47   Куценко Едуард Миколайович 5,10 0,00 5 4 14,10
48   Молчанов Олександр Андрійович 4,60 1,00 4 4,5 14,10
49   Чубатенко  Іван Геннадійович 6,10 0,00 4 4 14,10
50   Семко Сергій Вікторович 4,20 1,40 4 4 13,60
51   Пантєлєєв Максим Русланович 5,30 0,00 4 4 13,30
52   Стрижак Микола Сергійович 5,10 0,00 4 4 13,10