РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

І потік

№ п/п Прізвище Ім'я По батькові Результати вступних випробувань
Математика Українська мова
1 Абажей Назарій Петрович 7 6
2 Бачмага Анастасія Андріївна 11,5 10
3 Бойко Анна Сергіївна 10,5 8
4 Бондар Аліна  Петрівна 10 6,5
5 Бондар Поліна Василівна 7,5 9
6 Бондаренко Андрій Сергійович 9 5
7 Вовк Каріна Юріївна 8 8
8 Войцехівський Руслан Миколайович 4 5
9 Врадій Олександр Юрійович 4,5 5,5
10 Вялова Анастасія Олександрівна 6 4,5
11 Галета Крістіна Володимирівна 4 6
12 Давлєтова Вероніка Василівна 4 4
13 Давиденко Яна Олександрівна 6,5 8
14 Донченко Артем Олександрович 5 5,5
15 Зайцев Назар Владиславович 7 8
16 Заскалета Анна Тарасівна 4 7
17 Затуливітер Ольга Сергіївна 4 6
18 Іщенко Аліна  Олександрівна 4,5 5
19 Касян Софія Валентинівна 12 8
20 Копійка Оксана Валеріївна 6 4
21 Кулик Юлія Петрівна 4,5 6,5
22 Кулішова Наталія Олександрівна 4 7
23 Лосінець Роман Олександрович 4 4
24 Макуха Андрій Миколайович 9 8
25 Маляренко Анастасія Олександрівна 9 8
26 Молчанов Олександр Андрійович 4 4,5
27 Нєгрєтов Ігор Іванович 11 5,5
28 Олещенко Альона Володимирівна 9 6,5
29 Омельченко  Анастасія Віталіївна 7 5
30 Поп Ольга Валеріївна 6 4
31 Попко Володимир Сергійович 6 4
32 Преображенська Яна Євгенівна 8 8
33 Приходько Юлія Петрівна 10 7
34 Сивак Діана Анатоліївна 6,5 6,5
35 Старжегородська Юлія Володимирівна 6 7
36 Сулковська Вікторія Володимирівна 4 1
37 Товстоп'ят Ірина Олександрівна 8 8
38 Трощенко Антоніна Миколаївна 12 7
39 Федік Максим Сергійович 4 6,5
40 Холоденко Каріна Вікторівна 4 6
41 Холоденко Руслана Олександрівна 4 6
42 Чмиренко Яна Вадимівна 9 4,5
43 Чокаль Андрій Миколайович 10 6,5
44 Чупис Дмитро Романович 8 5
45 Шестерняк Євгеній Ігоревич 5 9

ІІ потік

№ п/п Прізвище Ім'я По батькові Результати вступних випробувань
Математика Українська мова
1 Бедрековський Руслан Володимирович 4 6
2 Білуха Олександр Іванович 4 4,5
3 Брощан Юлія Миколаївна 7 6
4 Василенко Аліна Володимирівна 5 7
5 Вдовиця Михайло Олександрович 8 5,5
6 Величко Влада Олегівна 10 7
7 Гершун Віталій Анатолійович 4 4,5
8 Гнатенко Андрій Андрійович 5 7
9 Гончаренко Світлана Володимирівна 10 5
10 Данілов Максим Васильович 5 6,5
11 Дашко Вікторія Тарасівна 8 6,5
12 Дікусар Владислав Юрійович 5 4
13 Зайцев Валерій Миколайович 4 4,5
14 Зімнохо Ірина Ігорівна 4 8
15 Кирій Анна Алішерівна 7,5 9
16 Ковтун Катерина Анатоліївна 9 12
17 Коломієць Владислав Валентинович 4,5 5,5
18 Кулініч Михайло Володимирович 4 5,5
19 Курячий Олександр Вячеславович 7 6,5
20 Лога Богдан Вікторович 11 8
21 Лук'яненко Ярослав Олександрович 4 4
22 Максименко Аліна Анатоліївна 4 4
23 Малютін Ігор Олексійович 4 7
24 Мачулка Ярослав Олександрович 12 4
25 Моцар Олег Валентинович 5 6
26 Мулько Назар Сергійович 12 1
27 Мурадян Артем Аркадійович 9 4
28 Панасенко Денис Костянтинович 5 9
29 Пантєлєєв Максим Русланович 4 4
30 Пантєлєєв Роман Русланович 4 4
31 Пархоменко Дмитро Максимович 4 6,5
32 Перев'язко Назар Анатолійович 4 5
33 Петренко Назар Іванович 4 6
34 Петренко Павло Олегович 10 6
35 Ретівов Павло Андрійович 8 6
36 Скляренко Андрій Ігоревич 4,5 5
37 Сорочан Аліна Валеріївна 11,5 8,5
38 Сула Інна Леонідівна 8 4
39 Ткаченко Кірілл Володимирович 4 1
40 Трамбовецький Артем Сергійович 6 7
41 Харченко Вікторія Юріївна 9 8
42 Чабан Вікторія Вадимівна 6 8
43 Чигрик Анжеліка Миколаївна 4 1
44 Чубатенко Іван Геннадійович 4 4
45 Чубко Карина Петрівна 6 7

ІІІ потік

№ п/п Прізвище Ім'я По батькові Результати вступних випробувань
Математика Українська мова
1 Андрусік Владислав Вікторович 6 6,5
2 Андрущенко Ростислав Романович 4 6,5
3 Батора Ярослав Олександрович 4,5 6
4 Бондар Олександр Олександрович 4 1
5 Васюра Михайло Павлович 11 10
6 Войтенко Данило Миколайович 4 5,5
7 Гирич Богдан Олександрович 6 7
8 Глущенко В'ячеслав Олександрович 4 8
9 Гончар Віта Валеріївна 5 7
10 Гончаров Дмитро Володимирович 4 4,5
11 Горобець Ірина Сергіївна 6 6
12 Губський Денис Сергійович 5 4
13 Доброштан Дмитро Миколайович 8 6
14 Зайченко Дмитро Ігорович 4,5 6
15 Іванець Олександр Олександрович 12 8
16 Камишний Микола Володимирович 4 6,5
17 Кобиляцький Дмитро Костянтинович 9 12
18 Котляр Андрій Володимирович 9 8,5
19 Кулинич Віталій Вадимович 11 5
20 Кулинич Денис Вікторович 7 5
21 Левкова Єлизавета Юріївна 4 7
22 Лісовий Владислав Анатолійович 5 5,5
23 Лошицький Віталій Вікторович 4 8
24 Лутаєнко Олексій Юрійович 9 11
25 Матушевський Богдан Григорович 5 4
26 Орлов Владислав Ігорович 6 9
27 Павленко Євгеній Андрійович 4 4
28 Пахомова Марина Віталіївна 6 5
29 Підварська Каріна Володимирівна 4 6,5
30 Полубінський Владислав Сергійович 4 4
31 Романчук Михайло Петрович 8 10
32 Семко Сергій Вікторович 4 4
33 Сезько Ярослав Віталійович 7,5 9
34 Симонов Давид Михайлович 8 6,5
35 Сімонов Вадим Олегович 5,5 7
36 Скотарьов Роман Олександрович 4 4
37 Стрижак Микола Сергійович 4 4
38 Сябро Назар Сергійович 4 6,5
39 Ткаченко Віталій Васильович 4 4
40 Третяк Олег Володимирович 5 6
41 Трохименко Ірина Миколаївна 6 4
42 Федоренко Богдан Анатолійович 9 4,5
43 Федоров Даніл Сергійович 8 4
44 Хільченко Олександр Анатолійович 9 6,5
45 Худієв Ярослав Худавердійович 9 4
46 Царенко Роман Миколайович 9 8
47 Чалий Владислав Сергійович 10 6
48 Чернеженко Юлія Миколаївна 4 8
49 Чігінцев Георгій Сергійович 4 9

IV потік

№ п/п Прізвище Ім'я По батькові Результати вступних випробувань
Математика Українська мова
1 Андрієнко Даниїл Вікторович 8 5,5
2 Артамонов Юлій Олександрович 4 6,5
3 Біленко Анастасія Олександрівна 7 6,5
4 Борболюк Андрій Андрійович 4 8
5 Бондар Роман Сергійович 4 8
6 Беценко Назар Олегович 9 8
7 Благовісний Сергій Володимирович 12 8
8 Вовченко Олексій Олександрович 12 7
9 Володько Яна Сергіївна 7 9
10 Власов Микола Юрійович 4 7
11 Гончар Артем Дмитрович 9 6
12 Діброва Єлізавета Максимівна 12 8,5
13 Діденко Олексій Романович 4 6,5
14 Ільчук Олександр Сергійович 6 11
15 Квотченко Дмитро Олександрович 8,5 8
16 Кириченко Вадим Юрійович 12 7
17 Кістанов Олексій Денисович 12 8
18 Куценко Едуард Миколайович 5 4
19 Клименко Дмитро Віталійович 6 6,5
20 Курінний Станіслав Миколайович 4,5 7
21 Лещенко Владислав Вікторович 9,5 8
22 Лисенко Максим Михайлович 10 7
23 Лісовий Олексій Дмитрович 4 6
24 Нечухраний Денис Вячеславович 5 8,5
25 Пархоменко Віталій Анатолійович 5 7
26 Парахоня Ілля Сергійович 9 8
27 Підмайстерець Артем Юрійович 4,5 6
28 Понурко Денис Володимирович 4 4
29 Подгорний Андрій Вікторович 4 6
30 Пузік Денис Олегович 9 6
31 Ревенко Михайло Олександрович 12 8
32 Рум'янцев Данило Олексійович 4 6
33 Савельєв Олексій Юрійович 4 5
34 Самойлов Владислав Валерійович 5 4,5
35 Середич Арсеній Миколайович 7 4
36 Спірідонов Іван Костянтинович 8 6
37 Стадник Павло Миколайович 7,5 6
38 Танцюра Олександр Сергійович 5 5
39 Тозетдінов Артем Сергійович 5 6,5
40 Хом'яков Станіслав Вікторович 9 6
41 Чернявський Володимир Володимирович 12 10
42 Чеснюк Анна Володимирівна 8 8
43 Шевчук Богдан Михайлович 5,5 9
44 Шобей Павло Васильович 9 4
45 Шпильовий Роман Володимирович 9,5 10
46 Щербак Сергій Дмитрович 9,5 9