День вишиванки у Європі

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

18 травня в Смілянському  коледжі харчових технологій було проведено «День вишиванки у Європі». Його метою стало ознайомлення студентів з традиціями рідного краю; розширення уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців; прищеплення любові до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу; навчити поважати старше покоління, шанувати людей праці; виховувати почуття національної гордості та сприяти розвитку естетичного смаку та творчого мислення.

В нашому коледжі це свято традиційно відзначається у вигляді флеш-мобу, під час якого студенти під керівництвом викладача філософських дисциплін О.В. Стеблини презентують вишивки різних областей України. За допомогою віршованої розповіді молодь дізналася, скільки вкладено душевного тепла в кожну вишиту сорочку. Під час хореографічної постановки студенти мовою жестів висловили свою національну та громадянську позицію.

…Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

(Василь Дерій)

Закликаємо кожного українця приєднатися до акції та одягнути у цей день вишиванку.

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет