Об’єктове тренування з питань цивільного захисту

В СКХТ НУХТ відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту (ЦЗ). Тема тренування: «Дії керівного складу та особового складу формувань ЦЗ, педагогічних працівників та студентів коледжу при виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру». Одночасно з об’єктовим тренуванням з питань ЦЗ відбулося також протипожежне тренування.

О 6.00 11 травня 2017 року по ввідній директора – керівника ЦЗ коледжу Олександра Івановича Хоменка було проведено перевірку готовності чергових працівників гуртожитку та навчального корпусу до дій у надзвичайній ситуації. Одночасно за їх сигналами була проведена евакуація мешканців гуртожитку в установлені нормативні строки.

В цілому план об’єктного тренування виконано в повному обсязі. Дії керівництва, формувань ЦЗ, працівників та студентів коледжу оцінені як готові до дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Особливо ефективними в навчальному плані були показові заняття працівників Смілянського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області майора служби ЦЗ Ірини Вікторівни Лисенко, сержантів служби ЦЗ А.О. Андріяша та В.В. Рака, що на практиці показали порядок застосування спеціальної техніки, яка є у розпорядженні 12 ДПРЧ міста Сміла в надзвичайних ситуаціях різного характеру. Студенти коледжу прослухали теоретичну частину занять та виконали окремі практичні дії зі спеціальним обладнанням. 

Керівництво коледжу виражає подяку гості заходу, а також начальнику Смілянського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області Юрію Володимировичу Зайцю. 

фото: 
Невизначено
Добавить в слайдер?: 
Нет