А жінка в світ приходить для любові...

Довгоочікувана весна надходить до нас з не менш очікуваним святом Восьмого березня.

Вітали жінок цього дня в Смілянському коледжі харчових технологій не тільки подарунками, а ще й святковим концертом.

Словами привітання розпочали святковий концерт директор коледжу Хоменко Олександр та голова профспілкового комітету Коваленко Олег.

Елегантні ведучі Сокол Ростислав та Строгецький Володимир створювали неповторну святкову атмосферу.

Бардадим Володимир вітав піснями про кохання. Приємною несподіванкою став танцювальний номер. Звучав ніжно-романтичний вальс Георгія Вієру, а на сцені кружляли пари жінок-викладачів та студентів: Заславна Валентина та Хінціцький Михайло, Крупенко Яна та Острик Андрій, Дем'яненко Ольга та Тимошенко Олександр.

Але романтичний настрій глядачів змінився, коли на сцену зі своєю гуморескою вийшов Чурілов Сергій та розповів про свої пригоди в Турції. Зал постійно вибухав сміхом.

Філософську нотку вніс виступ близнюків Андрюші та Дениса з мініатюрою «Чи існує  життя після пологів?». Логічним продовженням мініатюри став відеофлешмоб «Мамо, я тебе люблю!».  Сльози, здивування, радість, розчуленість переповнювали залу.

 Вірші «Лебеді материнства» та «Історія жінки» у виконанні Демченко Олени поглибили та підсилили емоції, що переживали присутні.

Але пісня, яку виконала Матвієць Інна, висушила сльози, а пісня тріо «Три В» у складі трьох Володимирів – Строгецького, Бардадима та Присяжного – на позитивно-веселій ноті завершила концерт.

фото: 
Невизначено