Списки зарахованих за державним замовленням на основі базової загальної середньої освіти

Списки вступників, зарахованих за державним
 замовленням на базі базової загальної середньої освіти

Cпеціальність 073 «Менеджмент»
спеціалізація (освітня програма) ”Організація виробництва”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бойко

Анна

Сергіївна

2

Бондар

Аліна

Петрівна

3

Вялова

Анастасія

Олександрівна

4

Горобець

Ірина

Сергіївна

5

Кирій

Анна

Алішерівна

6

Ковтун

Катерина

Анатоліївна

7

Кулішова

Наталія

Олександрівна

8

Лісовий

Владислав

Анатолійович

9

Підварська

Каріна

Володимирівна

10

Преображенська

Яна

Євгенівна

11

Трохименко

Ірина

Миколаївна

12

Чубко

Катерина

Петрівна

13

Шестерняк

Євгеній

Ігоревич

 

Cпеціальність 075 «Маркетинг»
спеціалізація (освітня програма) ”Маркетингова діяльність”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Абажей

Назарій

Петрович

2

Бачмага

Анастасія

Андріївна

3

Біленко

Анастасія

Олександрівна

4

Брощан

Юлія

Миколаївна

5

Величко

Влада

Олегівна

6

Власов

Микола

Юрійович

7

Володько

Яна

Сергіївна

8

Врадій

Олександр

Юрійович

9

Копійка

Оксана

Валеріївна

10

Лога

Богдан

Вікторович

11

Мурадян

Артем

Аркадійович

12

Чабан

Вікторія

Вадимівна

13

Чернеженко

Юлія

Миколаївна

 

Cпеціальність 122 «Комп’ютерні науки» 
спеціалізація (освітня програма) ”Обслуговування програмних систем і комплексів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Артамонов

Юлій

Олександрович

2

Беценко

Назар

Олегович

3

Бондар

Роман

Сергійович

4

Вовк

Каріна

Юріївна

5

Вовченко

Олексій

Олександрович

6

Гнатенко

Андрій

Андрійович

7

Діброва

Єлізавета

Максимівна

8

Діденко

Олексій

Романович

9

Зайченко

Дмитро

Ігорович

10

Ільчук

Олександр

Сергійович

11

Кістанов

Олексій

Денисович

12

Кулинич

Денис

Вікторович

13

Лісовий

Олексій

Дмитрович

14

Макуха

Андрій

Миколайович

15

Парахоня

Ілля

Сергійович

16

Ревенко

Михайло

Олександрович

17

Сезько

Ярослав

Віталійович

18

Стадник

Павло

Миколайович

19

Тозетдінов

Артем

Сергійович

20

Федоров

Даніл

Сергійович

21

Царенко

Роман

Миколайович

22

Чернявський

Володимир

Володимирович

23

Чеснюк

Анна

Володимирівна

24

Чігінцев

Георгій

Сергійович

25

Чупис

Дмитро

Романович

 

Cпеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
спеціалізація (освітня програма) ”Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Васюра

Михайло

Павлович

2

Кобиляцький

Дмитро

Костянтинович

3

Чокаль

Андрій

Миколайович

4

Кулинич

Віталій

Вадимович

5

Хільченко

Олександр

Анатолійович

6

Симонов

Давид

Михайлович

7

Заскалета

Анна

Тарасівна

8

Гирич

Богдан

Олександрович

9

Доброштан

Дмитро

Миколайович

10

Попко

Володимир

Сергійович

11

Федоренко

Богдан

Анатолійович

12

Камишний

Микола

Володимирович

13

Батора

Ярослав

Олександрович

14

Коломієць

Владислав

Валентинович

15

Полубінський

Владислав

Сергійович

16

Войцехівський

Руслан

Миколайович

17

Матушевський

Богдан

Григорович

18

Войтенко

Данило

Миколайович

19

Ткаченко

Віталій

Васильович

20

Гончаров

Дмитро

Володимирович

 

Cпеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
спеціалізація (освітня програма) ”Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Білуха

Олександр

Іванович

2

Гершун

Віталій

Анатолійович

3

Данілов

Максим

Васильович

4

Дікусар

Владислав

Юрійович

5

Донченко

Артем

Олександрович

6

Зайцев

Валерій

Миколайович

7

Касян

Софія

Валентинівна

8

Кулініч

Михайло

Володимирович

9

Лосінець

Роман

Олександрович

10

Лук'яненко

Ярослав

Олександрович

11

Мачулка

Ярослав

Олександрович

12

Моцар

Олег

Валентинович

13

Панасенко

Денис

Костянтинович

14

Перев'язко

Назар

Анатолійович

15

Петренко

Павло

Олегович

16

Підмайстерець

Артем

Юрійович

17

Савельєв

Олексій

Юрійович

18

Скляренко

Андрій

Ігоревич

19

Сябро

Назар

Сергійович

20

Третяк

Олег

Володимирович

 

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»
спеціалізація (освітня програма) ”Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Андрієнко

Даниїл

Вікторович

2

Благовісний

Сергій

Володимирович

3

Бондаренко

Андрій

Сергійович

4

Вдовиця

Михайло

Олександрович

5

Квотченко

Дмитро

Олександрович

6

Клименко

Дмитро

Віталійович

7

Котляр

Андрій

Володимирович

8

Курінний

Станіслав

Миколайович

9

Лещенко

Владислав

Вікторович

10

Лисенко

Максим

Михайлович

11

Малютін

Ігор

Олексійович

12

Нечухраний

Денис

В'ячеславович

13

Орлов

Владислав

Ігорович

14

Пархоменко

Віталій

Анатолійович

15

Пузік

Денис

Олегович

16

Ретівов

Павло

Андрійович

17

Хом'яков

Станіслав

Вікторович

18

Шобей

Павло

Васильович

19

Шпильовий

Роман

Володимирович

20

Щербак

Сергій

Дмитрович

 

 Спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»
спеціалізація (освітня програма) ”Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Андрусік

Владислав

Вікторович

2

Андрущенко

Ростислав

Романович

3

Бедрековський

Руслан

Володимирович

4

Борболюк

Андрій

Андрійович

5

Глущенко

В'ячеслав

Олександрович

6

Гончар

Артем

Дмитрович

7 Іванець Олександр Олександрович

8

Лошицький

Віталій

Вікторович

9

Лутаєнко

Олексій

Юрійович

10

Петренко

Назар

Іванович

11

Подгорний

Андрій

Вікторович

12

Романчук

Михайло

Петрович

13

Рум'янцев

Данило

Олексійович

14

Середич

Арсеній

Миколайович

15

Сімонов

Вадим

Олегович

16

Танцюра

Олександр

Сергійович

17

Федік

Максим

Сергійович

18

Худієв

Ярослав

Худавердійович

19

Чалий

Владислав

Сергійович

20

Шевчук

Богдан

Михайлович

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»
спеціалізація (освітня програма) ”Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Бондар

Поліна

Василівна

2

Давиденко

Яна

Олександрівна

3

Дашко

Вікторія

Тарасівна

4

Зайцев

Назар

Владиславович

5

Кириченко

Вадим

Юрійович

6

Курячий

Олександр

Вячеславович

7

Маляренко

Анастасія

Олександрівна

8

Нєгрєтов

Ігор

Іванович

9

Олещенко

Альона

Володимирівна

10

Омельченко

Анастасія

Михайлівна

11 Пахомова Марина Віталіївна
12 Поп Ольга Валеріївна

13

Приходько

Юлія

Петрівна

14

Сивак

Діана

Анатоліївна

15

Сорочан

Аліна

Валеріївна

16

Спірідонов

Іван

Костянтинович

17

Старжегородська

Юлія

Володимирівна

18

Товстоп'ят

Ірина

Олександрівна

19

Трамбовецький

Артем

Сергійович

20

Трощенко

Антоніна

Миколаївна

21

Харченко

Вікторія

Юріївна

22

Чмиренко

Яна

Вадимівна

 

Спеціальність 181 «Харчові технології»
спеціалізація (освітня програма) ”Виробництво цукристих речовин і полісахаридів”

№ п/п

Прізвище

Ім'я

по Батькові

1

Галета

Крістіна

Володимирівна

2

Гончар

Віта

Валеріївна

3

Гончаренко

Світлана

Володимирівна

4

Давлєтова

Вероніка

Василівна

5

Зімнохо

Ірина

Ігорівна

6

Іщенко

Аліна

Олександрівна

7

Кулик

Юлія

Петрівна

8

Куценко

Едуард

Миколайович

9

Левкова

Єлизавета

Юріївна

10

Максименко

Аліна

Анатоліївна

11

Молчанов

Олександр

Андрійович

12

Павленко

Євгеній

Андрійович

13

Семко

Сергій

Вікторович

14

Скотарьов

Роман

Олександрович

15

Сула

Інна

Леонідівна

16

Холоденко

Руслана

Олександрівна

17

Холоденко

Каріна

Вікторівна

18

Чубатенко

Іван

Геннадійович