Відбулося завершальне засідання студпарламенту

 17 червня відбулося завершальне засідання студпарламенту у 2013-2014 навчальному році. Куратор студентського самоврядування Лисянович Євгенія Володимирівна розпочала засідання з привітання активістів студентського самоврядування, які випускаються цього року: голови ради Наталії Горбенко, першого заступника голови Сергія Ткаченка (гр. МЕХ 10), відповідальних за соціально-побутовий сектор Лесі Лавренко та Катерини Савченко (гр. ПРГ 10). Присутні подякували випускників за активну громадську роботу у складі студпарламенту та побажали їм продовжувати навчання та надалі бути серед активної молоді.

Активістам волонтерського руху Наталії Горбенко та Сергію Ткаченку були вручені Грамоти Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за високі показники у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».

Обговорювали на засідання і підготовку до нового навчального року, який розпочнеться з святкування 130-річного ювілею СТХТ.

Також на засіданні визначили дату наступних виборів голови самоврядування технікуму: передвиборчу кампанію розпочати з 21 жовтня, а вибори провести 11 листопада 2014 року. Вся організаційна робота полягає на виконуючого обов’язки голови самоврядування Владислава Міщенка.

 

 

Українська