Чергове засідання студпарламенту

1 квітня відбулося чергове засідання студпарламенту у розширеному форматі спільно з студпрофкомом технікуму.

На порядку денному обговорювали наступні питання:

1. Звіт голови студпрофкому Подобної О.П.

2. Підготовка до гри команд КВН.

3. Участь студентів у проведенні Всеукраїнської акції з прибирання зелених зон та благоустрою території «Зробимо Україну чистою» (12.04.14).

4. Підсумок перевірок санітарного стану кімнат та вирішення соціально-побутових питань гуртожитку.

5. Проведення благодійних акцій.

Голова студпрофкому Подобна О.П. окреслила пріоритети основних витрат та зауважила, що є заборгованість груп по внесках у студентів, які не отримують стипендію, тому всі витрати йдуть з суми внесків, які поступають на рахунок профкому через стипендіальний фонд. Наголосила також на вчасному використання коштів, які передбачаються на надання матеріальної допомоги.

Гра команд КВН згідно з Єдиним планом роботи технікуму відбудеться 8 квітня в актовій залі в рамках факультету культури. Учасниками гри КВН є команди груп ВЦР 12, МД 12, ОКС 12, ПСК 12 та ПРГ11/ПСК 11. Черговою групою на заході призначена група ПРГ 11.

12 квітня всі студенти і працівники технікуму візьмуть участь у прибиранні території технікуму та прилеглих територій стадіону у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

Для покращення побуту мешканців студрада гуртожитку звернулася до адміністрації з проханням придбати електричний обігрівач води для ІІ поверху та телевізор з тюнером Т2 у вестибюль.

Студенти групи КВП 12 запропонували провести благодійну акцію на підтримку Збройних сил України. Ухвалили: зібрати внески по групах та перерахувати на рахунок військової частини №9930. Також голова студпарламенту Горбенко Наталія запропонувала оголосити збір благодійних внесків для лікування хворої на лейкемію 3-річної дівчинки Капрізової Даші. Благодійні скриньки будуть знаходитися у каб.»№230 (студпарламент).

Крім того, голова студпарламенту закликала студентів підтримати наших учасників у ІV (фінаьному) турі танцювального проекту «Мій зірковий вчитель», який відбудеться 6 квітня у міському будинку культури о 18.00.

 

Українська